Euro Truck Simulator 2 Çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alicansaglam

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar!

Sizlerin Euro Truck Simulator 2'yi ne kadar çok sevdiğini ve oynadığını çok iyi biliyorum. Bundan dolayı aranızdan şanslı bir kişiye Euro Truck Simulator 2 hediye etme kararı aldım.

Çekilişe katılmak oldukça basit. Yapmanız gerekenler:

1- Kanalıma abone olmak. (Alttaki videoyu izlerken ekranda çıkan abone ol bağlantısına tıklayabilirsiniz. )
2- Verdiğim form linkine giderek formu doldurmak. (Başvuru Formu: Euro Truck Simulator 2 Çekilişi )

Evet! Bu iki işlemi yapınca çekilişe katıldınız demektir. Katıldıktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek :)

Çekiliş Başlangıç : 18.12.2014 11.00
Çekiliş Bitiş : 25.12.2014 20.00
Kazananın açıklanması: 26.12.2014 20.00

Ayrıntılar için videoyu izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5-10 tl lik bir oyun icin abone olmak felan cok sacma. Ben 300 kisinin katildigi bir cekilis yaptim 15 tane oyun verdim ve kosulsuz sartsiz yapmistim. Bu tarz abone ol kazan gibi seyler kanalina faydasi olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten oyun kazanmayınca çoğu kişi aboneliğini geri alır :). Bu üsuller eskide kaldı.

En çok ilgimi çeken simülasyondur kendisi. Oyunun ve çoklu oyuncu desteği sağlayan modunun gelişimini ilk duyuruldukları andan beri yakından takip ediyorum. Sahip olmayı çok isterdim. Herkese iyi şanslar... :neşeli:

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı