Europa Universalis 4 istediğim hükümet biçimini bulamıyorum

Melez Baytar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
baytar
Arkadaşlar bir ara Polonya oynarken cumhuriyetten, diktatörlüğe oradan da ismini bilmediğim bir yönetim biçimine geçtim. Şöyle oluyordu 2 taraf vardı bir kral yanlıları diğeri de cumhuriyet yanlıları hükümet başkanı öldüğü zaman bu iki taraftan birini seciyordun. Çok iyi varisler geliyordu aynı zamanda seçtiğin kısım sana özel güçlendiriciler veriyordu. Bu hükümet biçimi nedir? Nasıl geçerim bu hükümet biçimine? Oyunda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim?

Polonya'nın durumu biraz karışık, bazı ülkelere tarihsel olarak eventler gelebiliyor. Polonya'nın da böyle bir eventi mevcut. Bazı hükümet biçimlerine kafanıza göre geçemezsiniz. Size gelen eventleri ve seçtiğiniz şıkkı söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Polonya'nın durumu biraz karışık, bazı ülkelere tarihsel olarak eventler gelebiliyor. Polonya'nın da böyle bir eventi mevcut. Bazı hükümet biçimlerine kafanıza göre geçemezsiniz. Size gelen eventleri ve seçtiğiniz şıkkı söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.
Hatırlayamıyorum ama galiba meşruluğum düşüktü ülke ye bir şeyler oldu Cumhuriyet oldu ardından adam kendi diktatörlüğünü ilan etti sonra bir şeyler oldu 2 taraflı bir şey oldu diye hatırlıyorum arayüzü şöyleydi bir çubuk vardı orda cumhuriyetcilerin gücü diğer tarafta monarşicilerin gücü yazıyordu hükümdar öldü mü her iki taraf bana bir varıs getiriyor bende içlerinden en iyisini seciyordum bir tarafınkini çok secersem o kısım bana Özel bonus veriyordu.

Geri
Yukarı