EVGA ekran kartı garantisi nasıl işliyor?

12v

Hectopat
İkinci el EVGA RTX2060 ekran kartı aldım. Birkaç gün çalıştı sonra arıza vermeye başladı. Ekranda pembe çizgiler olup resetliyor, RAM bellek arızalı muhtemelen. Sadece oyun için kullanıyorum EVGA sitesinde garanti daha 115 gün kalmış görünüyor ama Vektron elektronik kendilerine kayıtlı bir ürün olmadığını muhtemelen yurt dışından geldiğini yapacak bir şey olmadığını söyledi. Bir çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alirken sormadiniz mi urun yurtdisi mi diye?
Başıma gelince sorun olduğunu anladım daha önce msi anakart sorunum olmuştu değişim yapmışlardı dolandırıldım işte resmen.

Evga'nın sitesinden RMA talebi oluşturun, yurt dışına gönderin.
Kargosu kendi fiyatını geçmezse denemek istiyorum. Aca değişim yapan oldu mu merak ediyorum, teşekkürler bilgi için.

Başıma gelince sorun olduğunu anladım daha önce msi anakart sorunum olmuştu değişim yapmışlardı dolandırıldım işte resmen.

Kargosu kendi fiyatını geçmezse denemek istiyorum. Aca değişim yapan oldu mu merak ediyorum, teşekkürler bilgi için.
Ben daha önce yurtdışından evga 3090 almıştım. Geçmiş konularıma bakabilirsiniz. Evganın garantisi global olduğu için kargoyu onlar karşılıyor diye biliyorum. Gümrükte bir sıkıntı çıkmazsa ki çıkabiliyor(garantiye gönderediğinizi anlamıyorlar, yurt dışından ürün sipariş ettiniz zannediyorlar) çok masrafı olmaz.

Geri
Yukarı