Excalibur G870 nasıldır?

Anladım. İncelemeyi atarsan sevinirim.

Casper Excalibur hakkında sürekli olumsuz eleştireler var. Sizce alınır mı?
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...x-p-HBCV000040CF4L?url_src=and-product-detail. Bu bilgisayar gayet iyi rtx 3060 yorumlarda kesin olmayan sonuçlara göre 115 watt denmiş eğer öyleyse gayet iyi rtx 4050 den daha iyidir.

Bizzat kullanıyorum. Ekran kartı 87 derecenin üstünü asla görmedi, kötü bir soğutması yok. Sessiz fan istiyorsan problem yaşatır, fanları ses yapıyor çünkü. Kasası metal, sağlam hissettiriyor. Ekran kalitesi idare eder. Ekran kartı 4050 105W, daha yüksek wattlı RTX4050 var mı bilmiyorum ama göz önğnde bulundur. Ben taksitle 25'e almıştım. Ortalama 6 ay oldu alalı, çok sorun yaşayan kişi görmedim ama bahtsızlığıma vermekle birlikte aldığım günden beri klavyede nadiren basılı tutarken algılamayı bırakma sıkıntısı ve 1 aydır hoparlörün bazen pat sesi çıkarması (ani ses değişimlerinde oluyor sanırım) problemleri yaşadım. Aktif kullandığım için servise yollamadım ama elbet bir gün yollayacağım.

Düzenleme: Benim aldığım model 1TB SSD ve 32 GB RAM içeriyordu.

Aynısının 32 GB RAM 1TB SSD olanını aldım 1aydır kullanıyorum ağır oyunlarda biraz ısınma sorunu yaşıyorum ama dürüst olmak gerekirse aynı segmentte Monster, Victus, ASUS TUF, Lenovo kullanan arkadaşlarımın bilgisayarlarına göre gerek tasarım gerek performans olarak çok daha önde.

Geri
Yukarı