EA App F1 23 "You don't have access" hatası

illosy

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, en son dün akşam oynadığım F1 23, bugün EA app kütüphanemde görünmüyor. Oyunu Xbox Game Pass'ten aldım. Xbox uygulamasında görünüyor ve masaüstü kısayolu hala duruyor fakat Xbox uygulamasından veya masaüstünden girmeye çalıştığımda EA app'te uyarı veriyor.

IMG-20240501-WA0001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sabahtan beridir aynı problem bende de var. Sadece eafc24 görünüyor kütüphanemde ama Battlefield 2042 ve star vars survivor'da olması lazım ikisi de görünmüyor ve başlattığımda aynı hatayı alıyorum ne yaptıysam çözemedim genel bir durum sanırım umarım erken düzeltirler. EA App her zaman ki gibi bugünde krize soktu bizi böyle bir uygulama kocaman bir şirkete yakışmıyor hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorunu bende yaşıyorum şuan fakat anlamadım çözümü, ea ile ilgili genel bir hata ve tek çözüm beklemek mi? ea şaşırtmıyor :d

Bunu yazmadan önce benzer konuları okudum. Bunu yazmamın sebebi de problemin genel bir problem mi yoksa sadece bende mi yaşandığını anlamaktı. Daha önce de bu tarz problemler yaşanmış galiba. Şu anda tek çözüm düzelmesini beklemek gibi duruyor.

Geri
Yukarı