Fallout 3 GOTY Edition Türkçe yama kurulmuyor

Korant

Centipat
Daha fazla  
Buradaki Türkçe yamayı kurmaya çalıştım ama olmadı. Anladığım kadarıyla Steam sürümüne kurulabiliyormuş. Epic Games'ten alıp kurabilen varsa yardım ederse güzel olur.
Teşekkürler.

Epic ve Steam'in farklı olacağını sanmıyorum, normal Fallout 3 yaması kurmayı çalıştıysanız sıkıntı olabilir.

Mesela celeste steam üzerinden oynuyorum bir tanıdığım epicden oynuyor, ikimiz de türkçe yama attık, iki sürümde de sorunsuz çalışıyor. Epic için oyun dosylarının farklı olacağını sanmıyorum.

Epic ve Steam'in farklı olacağını sanmıyorum, normal Fallout 3 yaması kurmayı çalıştıysanız sıkıntı olabilir.

Mesela celeste Steam üzerinden oynuyorum bir tanıdığım Epic'den oynuyor, ikimiz de Türkçe yama attık, iki sürümde de sorunsuz çalışıyor. Epic için oyun dosylarının farklı olacağını sanmıyorum.

Evet ben de ona şaşırdım. Normalde böyle olmaması lazım ama başkalarında da böyle olunca şüphelendim.

V.4.7 indir
Tüm sorunları çözen patchi boş bir klasöre kurun ardından data yazan klasörün içindekileri goty english e girip data yazan yere atın, geriye kalan patch klasöründekileri goty english klasörüne atın ardından girdiğiniz launcherden data fileste hepsine tik atın bende oldu böyle gibi tam girip oynamadım ama deneyin.

V.4.7 indir
Tüm sorunları çözen patchi boş bir klasöre kurun ardından data yazan klasörün içindekileri goty english e girip data yazan yere atın, geriye kalan patch klasöründekileri goty english klasörüne atın ardından girdiğiniz launcherden data fileste hepsine tik atın bende oldu böyle gibi tam girip oynamadım ama deneyin.
bende goty english dosyası yok oyunu steamdan aldım bi bilginiz varmı.

Geri
Yukarı