Fallout serisi nasıldır?

Cont_re

Picopat
Makaleler
1
Fallout serisine başlamayı düşünüyorum. New Vegas aldım fakat 3 ile başlamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Fallout 3 ile başlayarak Fallout serisini oynamayı düşünüyorum.

Fallout serisine başlamayı düşünüyorum. New Vegas aldım fakat 3 ile başlamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Fallout 3 ile başlayarak Fallout serisini oynamayı düşünüyorum.
Ben Fallout’u beğenmedim. Nedense aşırı zor ve sıkıcı gelmişti bana. Önermem.

Skyrim oyununu yapanların yaptığı bir seri yine uzun bir oyun, oyunda karakterini geliştirebiliyorsun diye biliyorum karışık gibi geldi bana YouTube'tan oynanışlara bak bence. Bence güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mükemmel seridir, tavsiye ederim.

Ben seriye New Vegas ile girdim. En kral RPG oyunlarındandır. Bir şaheserdir. O bitince 4 e başladım. Fallout 4 de iyi bir oyundu. RPG yönünden eksiği yoktu. Ama tek sıkıntısı dialoglardı. Fallout New Vegas`tan sonra oynarsanız sevmeyebilirsiniz. Fallout New Vegas`ta ise mekanikler oyunun eski olmasından dolayı kötüydü. Vuruş hissini koymayı unutmuşlar. Yani modlar ile oynamanızı öneririm.

Ben seriye New Vegas ile girdim. En kral RPG oyunlarındandır. Bir şaheserdir. O bitince 4'e başladım. Fallout 4 de iyi bir oyundu. RPG yönünden eksiği yoktu. Ama tek sıkıntısı dialoglardı. Fallout New Vegas'tan sonra oynarsanız sevmeyebilirsiniz. Fallout New Vegas'ta ise mekanikler oyunun eski olmasından dolayı kötüydü. Vuruş hissini koymayı unutmuşlar. Yani modlar ile oynamanızı öneririm.

Bu arkadaşın yorumuna tamamen katılıyorum.

Geri
Yukarı