Fare yiyen kedi eve alınır mı?

ardazzers3

Hectopat
Daha fazla  
Bizim çiftliğimizin kedisi odama giren fareyi yedi. Normalde kafamın önünde bile yatıyor. Evde çocuk da var, eve alabilir miyiz? Başka bir çiftlik var karşımızda o da kedinin sahibi, bir orada bir burada. Ona söyledım havuzda yıkarız dedi. Aşı için de fiyatlar pahalı. Yani tek çare aşı mı? Başka çaresi var mıdır?

Veteriner veyahut bu şeylerle ilgili birisi cevaplarsa daha iyi olur fakat benim fikrimce eve alınmaz aşıları vs. yapılmadığı sürece.

Ağzına elinizi sürmeyin, nefesine yaklaşmayın hiç sıkıntı olmaz. Kediyi yıkamanıza falan da gerek yok. Bizim kediler sokak kedisi her şeyi de yerler 8-10 yıldır eve alırız yeri gelir beraber uyuruz sıkıntı yaşamadık henüz.

Ağzına elinizi sürmeyin, nefesine yaklaşmayın hiç sıkıntı olmaz. Kediyi yıkamanıza falan da gerek yok. Bizim kediler sokak kedisi her şeyi de yerler 8-10 yıldır eve alırız yeri gelir beraber uyuruz sıkıntı yaşamadık henüz.
Dün 5 yıllık kedimi yıkadım. Dışarıda besliyoruz ama her taraf bahçe. Pek memnun değildi ama bir zorluk da çıkarmadı.

Şahsi fikrimce sokak kedisi alınmaz bebek değilse. Ama eğer illa alınacaksa aşılarının vs. yapılarak eve alınmasını öneririm. Fare yiyen kediyi ben evime bile sokmazdım.

Şahsi fikrimce sokak kedisi alınmaz bebek değilse. Ama eğer illa alınacaksa aşılarının vs. yapılarak eve alınmasını öneririm. Fare yiyen kediyi ben evime bile sokmazdım.

Kanka depremden sonra geçtik çiftlik evimize normalde alıyorduk çiftliğe geçtikten sonra hep alıyoruz yani 5 aydır bizimle beraber neredeyse eve alışmış illaki girer.

Geri
Yukarı