Fatura bilgileri GIB kayıtları ile uyuşmadığından vergisiz telefon başvurusu iptal edilmiş

Hocam onaylandı, tekrardan kontrol ediliyoa döndüyse red gelebilir, bilmiyorum.
Bazı IMEI'siz arkadaşların da onaylandı sonradan tekrar kontrol ediliyora dönmüş zaten kocaman yazmışlar faturada IMEI olacak diye bence onaylanmayacak IMEI'siz olanların. Bizim eksiksiz fatura gib ile uyuşmuyor onlara olacak, bize de onaylandı gelecek diye düşünüyorum.
Hocam sadece bana olmamış bu kontrol ediliyor şeyi,konu olarak da açılmış sistemsel bir hata mı var diye. Bilmiyorum umarım onaylanır yoksa ayvayı yedik. (En azından ben...)

Hocam sadece bana olmamış bu kontrol ediliyor şeyi, konu olarak da açılmış sistemsel bir hata mı var diye. Bilmiyorum umarım onaylanır yoksa ayvayı yedik. (en azından ben...)

Hocam size ithafen yazmadım zaten herkese oldu, olması da gerekiyor. Faturada IMEI'si olmayan adam onaylaniyor eksiksiz fatura red yiyor böyle bir şey olabilir mi :D
Konunun linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Arkadaslar telefon almayı düsünüyorum ve adres bilgileri verirken tel no da veriyoruz ya oraya vereceğim no su an benim üstüme değil ilk telefonu alıp telefon gelene kadar kendime hat çıkarmayı düsünüyordum ama faturaya baska numara islense basvuru yaparken bir sıkıntı olur mu?
basvuruda kendi alacağım numaramı yazacağım.

Arkadaşlar şuanda durum kısmında sadece yeni başvuru yazıyor. Bu reddedildiğim anlamına mı geliyor? Reddedilse gerekçesi yazmaz mıydı? Sizde durumlar ne?

Ben de trendyol üzerinden samsungdan aldım M14 telefonumu ancak faturamda TC kimlik numaram yazmıyor. Ben de bir umut belki kabul edilir diye başvurdum ve ilginç bir şekilde bugün başvuru durumumda "Fatura bilgileriniz onaylanmıştır,IBAN bilgileriniz kontrol ediliyor" yazdığını gördüm. Benden başka bu durumu yaşayan var mı?
bende kasımın 5inden beri hep Fatura bilgileriniz onaylanmıştır IBAN bilgileriniz kontrol ediliyor mesajını gönderip duruyorlar xd. Hatta ocak ayının 22sinde de aynı mesajı göndermişler. Çocuk kandırıyorlar sanki.

Geri
Yukarı