FC 24 kariyer modunda maaş artmıyor

sait berk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB , 16 GB ram 3200 Mhz , İ5- 12400F İşlemci , Asus H610M-E Anakart
Meslek
Yazılım Öğrencisi
Merhaba, ben FC 24'te oyuncu kariyeri oynuyorum. Sezonu şampiyon olarak bitirdim, yılın oyuncusu seçildim ve kulübüm Beşiktaş'ta bir sezon daha oynamak istiyorum fakat maaşım hala daha 5900 olarak gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Oyuncu Menajeri kısmında maaş arttırımı kısmı var ve sizden birkaç şart istiyorlar. O şartları karşıladığınız zaman yeni sözleşme imzalayabiliyorsunuz.

Oyuncu menajeri kısmında maaş arttırımı kısmı var ve sizden birkaç şart istiyorlar. O şartları karşıladığınız zaman yeni sözleşme imzalayabiliyorsunuz.

Evet biliyorum hepsini yapamadım sadece 1 tane maaş görevi eksik kaldı fakat bana önerilen maaş haftalık 50k euro idi.

Evet biliyorum hepsini yapamadım sadece 1 tane maaş görevi eksik kaldı fakat bana önerilen maaş haftalık 50k euro idi.
Tamamdır oradan arttırıyorsunuz maaşı işte. Bir kere yeni sözleşme imzaladığınız zaman yeni sözleşme detayları da çıkacak zamanla.

Tamamdır oradan arttırıyorsunuz maaşı işte. Bir kere yeni sözleşme imzaladığınız zaman yeni sözleşme detayları da çıkacak zamanla.

Tamamdır sağ ol.

Geri
Yukarı