FC 24 oyuncular koşmuyor

tasocuk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Online maçlarda özellikle ikinci yarıda takımım önde olduğu halde oyuncularım adeta koşmayı bırakıyor.

Defans oyuncularım sanki aşırı yorgunluktan hareketsiz kalıyor ve bu yüzden de oldukça savunmasız kalıyoruz.

Bu durumun neden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorum çünkü bu sorun yüzünden en az 20 maç kaybettim ve bu durum beni oldukça sinirlendiriyor.

Bu sorunla ilgili bir öneriniz var mı?

Oyuncularin yoruluyor muhtemelen değişiklik yapabilirsin.
Hocam sorun şu:

İkinci yarı dakika 70, 3-2 öndeyim. Örneğin aut oluyor. Oyun başladığı an 11 oyuncumun kondisyonu sıfırlanıyor. Koşma işlevleri kayboluyor. Saniyelik geliyor ve gidiyor. Ve maçı rakip alıyor. Teknik bir sorun var bence.

Bu şekilde bir hile yok. Görünmez olma vardı bir ara 😀.

Yorulmuyorlarsa taktiklerde hücumu dengeli ve doğrudan pas yap. Bütün talimatlar dengelide kalsın. Sadece bekler ataklarda geride kal ve ters koşu olacak.

Yoruluyorlar ise zaten cevap belli değiştirilecek. Yorulmalarını önlemek için press yapmayın. Dengeli yada geride kal olarak ayarlayın savunma taktiğini.

Hocam sorun şu:

İkinci yarı dakika 70, 3-2 öndeyim. Örneğin aut oluyor. Oyun başladığı an 11 oyuncumun kondisyonu sıfırlanıyor. Koşma işlevleri kayboluyor. Saniyelik geliyor ve gidiyor. Ve maçı rakip alıyor. Teknik bir sorun var bence.
Kondisyonu takip edin eğer mavi bar bir anda sııfırlanıp geri geliyorsa sorun EA'de ki buna hiç şaşırmazdım.

Bu şekilde bir hile yok. Görünmez olma vardı bir ara 😀.

Yorulmuyorlarsa taktiklerde hücumu dengeli ve doğrudan pas yap. Bütün talimatlar dengelide kalsın. Sadece bekler ataklarda geride kal ve ters koşu olacak.

Yoruluyorlar ise zaten cevap belli değiştirilecek. Yorulmalarını önlemek için press yapmayın. Dengeli yada geride kal olarak ayarlayın savunma taktiğini.
Hocam bir daha olursa size video çekeceğim. Gerçekten anlatamıyorum ama normal değil valla :)

Kondisyonu takip edeceğim.

Geri
Yukarı