Çözüldü FC 24 Ultimate Team sürümü nedir?

• Konuyu başlatan upee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 260
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

upee

Decapat
Daha fazla  
Selam, FC 24 Ultimate Team 2000 TL'den 800e düşmüş fakat FC 24 düşmemiş. Bunu satın alırsam oyunla beraber veriliyor değil mi?

Çözüm
Hocam FC 24 Ultimate Edition olunca 4.600 FC points veriyor. Yani Ultimate Team modunda 1 adım önde başlıyorsunuz. Normal oyun da gelmiş oluyor yani.
Hocam FC 24 Ultimate Edition olunca 4.600 FC points veriyor. Yani Ultimate Team modunda 1 adım önde başlıyorsunuz. Normal oyun da gelmiş oluyor yani.
Peki bu Ultime olanı 800 TL ye alırsak 2000 TL olan standart sürümün tamamına da sahip mi oluyoruz? hiç bir özelliğini kaybetmeden? peki niye arada bu fiyat farkı var şu anda? tamam kampanya olabilir ama mantıksız değil mi?

Peki bu Ultime olanı 800 TL ye alırsak 2000 TL olan standart sürümün tamamına da sahip mi oluyoruz? hiç bir özelliğini kaybetmeden? peki niye arada bu fiyat farkı var şu anda? tamam kampanya olabilir ama mantıksız değil mi?
Evet tamamına sahip oluyorsunuz hatta artı olarak fc pointsiniz oluyor. İndirim işte saçma olsa ne farkeder.

Evet tamamına sahip oluyorsunuz hatta artı olarak fc pointsiniz oluyor. İndirim işte saçma olsa ne farkeder.

Hocam verdiğin bilgi üzerine Ultimate aldım 15-20 gündür de kullanıyorum. Teşekkür ederim. Ek sorum oluştu. Bu 4600 FC Pointin belli bir kullanım ömrü var mı? Mesela FC 2025 çıktığında oraya aktarabiliyor muyuz bu puanları. Yoksa 24 içinde kullanıp tüketmek mi gerekir.. Doğru tüketmek adına da tavsiyen varsa sevinirim..

Yeni konular

Geri
Yukarı