Fiat Egea 1.4 Fire Hatchback nasıldır?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Egea'nın 1.4 Fire Street donanımlı Hatchback modelini kullanan var mı aramıza? Varsa motor-sürüş hissiyatı ve yol tutuşu, yalıtım ve süspansiyonlarından bahsederseniz çok sevinirim. Birkaç gün önce sürüş testi randevusu aldım haber bekliyorum, teşekkürler.

Sizin tercihinizi bilemem, fakat benim deneyimime göre yalıtımı sınıfına göre düşük kalıyor. Tabii benim test ettiğim model 1.3 dizel versiyondu.

Sizin tercihinizi bilemem, fakat benim deneyimime göre yalıtımı sınıfına göre düşük kalıyor. Tabii benim test ettiğim model 1.3 dizel versiyondu.
Jantlarınız 15 inç miydi 16 mıydı? Sedan sanırım. Hb'ler için yalıtım daha iyi deniyor.

Bugün konusu açılmıştı orayı inceleyebilirsiniz.

En boş Corolla'ya bütçe çıkarabiliyorsan Corolla almak için zorla derim. Corolla'ya çıkamıyorsan bu bütçede tek alternatif maalesef Egea, el mahkum tercih edeceksin.

Yalnız bir süre sonra Egea dahi bu fiyatlara satılmayabilir. Önceki konuda dediğim gibi, bir şeye sahip olmamaktansa olmak daha avantajlıdır.

Araç fena değil ama o donanımı ve motoru tercih etmezdim. Paranı değer kaybetmeyecek bir birime yatırıp (YTD!) makyajlı kasa 1.0 FireFly almanı tavsiye ederim. Yanlış bilmiyorsam Türkiye`deki vergi sistemiyle daha düşük yıllık vergi ödeniyor dediğim motorda ve daha güçlü.

Geri
Yukarı