Çözüm FIFA 16 Tam Ekran Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nikefootball

Kilopat
Daha fazla  
2560x1440 çözünürlük kullanıyorum. Ekran kartım Geforce Gtx750Ti.
Fifa16'yı tam ekran yaptığımda ekran çok kötü görünüyor. Ancak pencere modunda tam ekran yaptığımda gayet iyi görünüyor. Pes2016'da aynı çözünürlükte sorun olmuyor onda 16:9, 2560x1440 ekran çözünürlüğünü kullanıyorum .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoyu izleyerek bir kaç ayar yaptım ama nvidia denetim masasının sürümü farklı sanırım. "yüksek performanslı nvidia işlemci" seçeneği görünmüyor o dropdown menü yok yani.

Ekte pencere modundaki görünüm mevcut. Ancak tam ekran halinden caps alamadım. Gri ekran algılıyor.

Sorunu çözdüm, belki yapamayanlar olmuştur.
Origin Games altında fifasetup_default.ini dosyası var buradaki ayarları şu şekilde yaptım sorun düzeldi.
Standartta 1280x720 vardı benim ekran daha büyük olduğu için sorun yaratmış sanırım.

Ayarları şu şekilde düzelttim

RESOLUTIONWIDTH = 2560
RESOLUTIONHEIGHT = 1440
ASPECTRATIO = 1
RENDERINGQUALITY = 0
WAITFORVSYNC = 0
VOICECHAT = 0

Dosya Ekleri

• penceremodu.jpg
    penceremodu.jpg
    662,6 KB · Görüntüleme: 514
Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan bütün mağazaları dolaşmama rağmen FİFA 16 PC versiyonu bulamadım? Oyun bilgisayarı yaptık ama en çok istediğim oyun yok :((

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı