FIFA 19 nereden edinilebilir?

Aynen bu Türk sitelerine güven olmaz argümanını çok duydum. VIP'li siteleri eleştiren de çok gördüm çok duydum. Ne yaşadılar zamanında ya da ne gördüler de bu kanıya vardılar bilemiyorum ama ben senelerdir VIP'li siteleri de(oyun, film, dizi, anime vb için) kullanırım herhangi bir sorun sıkıntı yaşamadım.( virüs anlamında. Bazen uyumsuzluk, patch, crack sorunları olabiliyor tabii ama virüsle ilgili sıkıntı yaşamadım.)

Hatta şöyle söyleyeyim. Yaklaşık 2005-2006'dan beri profesyonel ve çok teknik anlamda olmasa da hobi ve biraz fazla meraklı bir kullanıcı olarak bilgisayalarla haşir neşirim. Ve o zamandan beri her oyun ve programı olmasa da en az yarısını korsan kullanmışımdır. Bir kere başım derde girdi o da yanlışlıkla bir reklama tıkladığım içindi. Yaklaşık 20 yılda bir kere yani.

Demem o ki tabii ki korsan kullanmayın imkanınız varsa ama bu ülkede bu kadar da öcü gözüyle bakılmaması gerektiğini düşünüyorum. Kullanıcı bilinçli olduktan sonra başının derde girmesi 10-20 yılda bir denk gelir. O da belki.

Not: 2005'ten bu yana sadece yarım yıl antivirüs kullanmışımdır epi topu, ondan sonra da kullanmadım. Halen de kullanmıyorum. Şüphelendiğim dosyaları clamwin ile taratıyorum sadece.

Ben sıkıntı yaşamadım ama bazı sitelerde Türk sitelerinde trojan koyuyolar falan filan diyorlar en güveniliri FitGirl ve dodi ben hiç sorun yaşamadım ama yaşayanlar olmuş sırf Türk diye demiyorum.

Geri
Yukarı