Rehber FIFA 22 mod Manager kurulumu

Alperen8574

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba başlıktan da gördüğünüz üzere malum Steam yeni gelen zamları FIFA 23 pahalı bir hale getiriyor. FIFA22 kullanmaya devam ediyor ve güncel bir kadro yaması ile oynamak istiyorsanız eğer ki aşağıya kurulum videosunu bırakıyorum. İsteyenler faydalanabilir.
Peki bu FIFA mod Manager nedir?
Yabancıların geliştirmiş olduğu bir programdır FIFA mod Manager %100 güvenilirdir. Daha önce kullanan arkadaşlar zaten ne demek istediğimi anlar güzel ve kolay kullanışlı bir programdır kendisi. Güncel yüz, dövme, forma, arka plan, kadro, yeni ligler, yeni takımlar, yeni arka plan resmi, teknik direktörlerin yeni yüzlerinin bulundurduğu harika bir yama programdır. Ben kendim denemedim bilmeyen arkadaşlar var ise önermek için böyle bir konu açmak istedim ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler.☺️
Kurulum videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun içi görüntüler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Yüz dövme gösterimi)

(Bütün hepsinin gösterimi)

(Güncel kadro lig yeni takımlar gösterimi)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı