FIFA 23 oyuncunun milli takımı nasıl değişir?

berkink10

Decapat
Yer
İstanbul
Türkiye'yi seçmiştim oyuncu kariyerinde ama ne yazık ki oyunda değilmiş ondan milli takımımı değiştirmek istiyorum nasıl yaparım?
Hile varsa o da olur.

Son düzenleme:
Mesajdan tam olarak neyi değiştirmek istediğini anlayamadım biraz daha açıklayıcı yazabilir misin?

Bu programla değiştirebilirsiniz. Dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Launcher'den oyunu başlatın. Kariyer modu > Özelleştir > Pro'yu düzenleyi açın. Players sekmesine tıklayıp oyuncunuzun adını yazın ve düzenle simgesine tıklayın. Son olarak da nationality bölümündeki düzenle simgesine tıklayarak uyruğunuzu seçin.

1.png

2.png

Bu programla değiştirebilirsiniz. Dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Launcher'den oyunu başlatın. Kariyer modu > özelleştir > Pro'yu düzenleyi açın. Players sekmesine tıklayıp oyuncunuzun adını yazın ve düzenle simgesine tıklayın. Son olarak da nationality bölümündeki düzenle simgesine tıklayarak uyruğunuzu seçin.

Eki Görüntüle 1719054

Eki Görüntüle 1719055

Deneyen var mı acaba Pro club için Türkiye seçmiştim fakat olmadığını bilmiyordum şu an değiştirmek istiyorum, ve ban sebebi mi acaba bunu kullanmak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı