Sürprizbozan Fikirlerim: Anomaly agent demo

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Cherryson Games sunar.

Öncelikle bu bir inceleme değildir. Kendi düşüncelerimi anlatacağım.

Demo sürümünden gördüğüm kadarıyla gerçekten çok iyi bir iş başarmış Enis Kirazoğlu. Türk sektöründen umarım böyle oyunlar gelmeye devam eder.

Öncelikle oyundaki boss savaşlarının çeşitliliğini ve savaş mekaniğini sevdim üstelik karakter diyalogları da bence güzel yazılmış ama oyunun kötü olduğunu düşündüğüm şey ise bazen gerçekten tekrar eden bölümler oluyor, oyundaki silahların dengesi iyi sağlanamamış ve bazı grafiksel hatalar mevcut. Demo olduğu için göz ardı edilebilir ama tam sürümde bunların devamını görmek beni gerçekten üzer. Grafiksel olarak oyunun 2D bir oyuna göre kötü göründüğünü düşünmüyorum. Kötü olan bir diğer yanı düşman çeşitliliği. Bosslar çeşitli iken düşmanlar demo boyu aynı kaldı neredeyse. Mesela demonun son boss savaşı demonun başında kapıştığınız silahlı adamın kalkanlı hali. Bu tarz birçok örnek var. Dışarıda oyunun çok iyi gözüktüğünü ve tam tadında bıraktığını da söylemeliyim. Aynı zamanda bir RPG gibi oyunculara seçeneklerin bırakılması ve bunların sonuçlarının olması [Negatif veya Pozitif olarak] güzel olmuş. Bu bir demo olduğundan fazla söyleyecek bir şey göremiyorum. Ha bir de müzik seçimleri için kutlamak lazım Enis abiyi. Level dizaynı olarak ben oyunu gayet beğendim. Bir 2D Platform için yapılabilecek çoğu mekanik var. Bu arada oyunda sağlık arttırma sistemi olduğunu ve bunun Sekiro gibi işlediğini belirteyim. 3 tane can şişesi topladığınızda canınız artıyor. Hikayesi demo diye mi bilmiyorum ama çok kopuk ilerliyor. Ya da ben de mi dikkat dağınıklığı var acaba?

Demo olduğu için fazla üzerinde durmadım. Tam sürüm çıktığında çıktığı gün bir inceleme patlatırız.

Cherryson Games iyi espiri onun dışında evet gayet iyi bir oyun ve çıkınca belki oynarım ve bi ihtimal Xbox game pass e belki gelebilir deniyor Enis Cherryson ile Xbox ile arası çok azda olsa var galiba bu yüzden.

Katana Zero seven biri olarak hasar almadan bitirdim. Bana biraz fazla basit geldi. Animasyonları basit ve hantal olmuş. Biraz daha akıcı olabilir. Güzel düşünülmüş bir oyun umarım güncellemeler ile tam sürümde düzeltilir.

Son düzenleme:
Katana Zero seven biri olarak hasar almadan bitirdim. Bana biraz fazla basit geldi. Animasyonları basit ve hantal olmuş. Biraz daha akıcı olabilir. Güzel düşünülmüş bir oyun umarım güncellemeler ile tam sürümde düzeltilir.
Animasyonlar bana akıcı geldi Katana Zero oynamadım ama hiç. Oyun basit evet sonra zorlaşıyor diye biliyorum ama.

Cherryson Games iyi espiri onun dışında evet gayet iyi bir oyun ve çıkınca belki oynarım ve bi ihtimal Xbox game pass e belki gelebilir deniyor Enis Cherryson ile Xbox ile arası çok azda olsa var galiba bu yüzden.
Onlar sponsor ya gelmez Anomaly Agent. Zaten ucuz olur diye düşünüyorum bu oyuna 200 lira üstü verilmez.

Geri
Yukarı