Çözüm C# "File İşlemlerinde İşlem Başkası Bir İşlem Tarafından Kullanıldığından..." Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sağ olun hocam. Buyurun link:

Arkadaş uyarı yemiş ve rica etti bende yanıt veriyorum. Uyarının sebebini yazma dedi bende yazmıyorum. Onun verdiği yazıyı kopyaladım: Öncelikle yolun baya başındasın. Daha ilk noktasındasın. İmkansız falan diyenler çok olacak. Pes etme. Birde bu virüs falan bulamaz bu attığın kod çünkü şeye benziyor içerisinde potansiyel zararlı kelime arama. Bu en başında olduğunu gösterir çünkü bende onla başladım.
Kesinlikle projenin support yani destek yazan kısmına bakmalısın destek istiyorsan.
Şimdi attığı mesaj bitti. Benim yorumuma gelelim. Öncelikle C# yerine Rust kullansan daha iyi olur ama hazırdan bir proje ile virüs imzalarını entegre etmiş arkadaş. Ondan Python'dan devam etmende sorun yok. Python dediği gibi deli gibi kolaylık sağlıyor. Hız sorunu halledilir rahatlıkla. Neyse ben diğer görüşlerimi yazmayım. Destek kısmından yardım alabilirsin projenin.

Arkadaş uyarı yemiş ve rica etti bende yanıt veriyorum. Uyarının sebebini yazma dedi bende yazmıyorum. Onun verdiği yazıyı kopyaladım: Öncelikle yolun bayağı başındasın. Daha ilk noktasındasın. İmkansız falan diyenler çok olacak. Pes etme. Bir de bu virüs falan bulamaz bu attığın kod çünkü şeye benziyor içerisinde potansiyel zararlı kelime arama. Bu en başında olduğunu gösterir çünkü bende onunla başladım.
Kesinlikle projenin Support yani destek yazan kısmına bakmalısın destek istiyorsan.
Şimdi attığı mesaj bitti. Benim yorumuma gelelim. Öncelikle C# yerine Rust kullansan daha iyi olur ama hazırdan bir proje ile virüs imzalarını entegre etmiş arkadaş. Ondan Python'dan devam etmende sorun yok. Python dediği gibi deli gibi kolaylık sağlıyor. Hız sorunu halledilir rahatlıkla. Neyse ben diğer görüşlerimi yazmayım. Destek kısmından yardım alabilirsin projenin.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı