Fiyat performans termal macun önerisi

daklife031

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar önerebileceğiniz fiyat/performans, hatta kendiniz kullanıp memnun olduğunuz termal macun önerisi yapabilir misiniz? İşlemci ve ekran kartına uygulayacağım. İkisine toplam kaç gram gider sizce? Şimdiden teşekkürler.

Evet dostlar önerebileceğiniz fiyat/performans, hatta kendiniz kullanıp memnun olduğunuz termal macun önerisi yapabilir misiniz? İşlemci ve ekran kartına uygulayacağım. İkisine toplam kaç gram gider sizce? Şimdiden teşekkürler.

Bende 8gr aldım 200TL'ye yazın her yere kullanıyorum canım sıkıldıkca laptopa kasaya ekran kartına filan. Çok iyi yani.

2021'de 76 liraya almışım. Hala kullanıyorum. 1 kere ekran kartına 3-4 kere de işlemciye kullandım hala da 1-2 kullanımlık kadarı duruyor.

Termal macunu uygularken sadece nokta bırakıp fanla bastırsam yeterli olur mu? Spatula ile yaydırmam gerekir mi?

Bende 8gr aldım 200TL'ye yazın her yere kullanıyorum canım sıkıldıkca laptopa kasaya ekran kartına filan. Çok iyi yani.

4 gram yeterli olur mu işlemci ve ekran kartı için?

Ayrıca bu MX-4'ün ayrı ayrı üretilmiş seneleri var, mesela 2019 ile 2020 çok fark eder mi?

Termal macunu uygularken sadece nokta bırakıp fanla bastırsam yeterli olur mu? Spatula ile yaydırmam gerekir mi?

Yeterli olur ama kendin de sürebilirsin, sana kalmış. Aşırı kenara kadar sürmemeye çalış yeter ki. Zaten fanı takınca yayılıyor bir de sen kenara kadar sürersen sonrasında temizlemesi zor oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı