Çözüldü Format sırasında silinmemesi gereken programlar nasıl saklanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noone0000

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat birkaç sorum var. İlk olarak korunmasını ve silinmesini istemediğim programları nasıl saklarım ve formattan sonra işletim sistemimi geri nasıl yüklerim? Google gibi uygulamaları da nasıl yüklerim?

Çözüm
Format için USB hazırlayacaksınız arından tekrar yeni bir windows kurulumu yapacaksınız. Yeni bir windows kurduğunuz için içindekiler gidecek ve işletim sistemi yenilenmiş olacak. Chrome gibi uygulamaları microsoft edge üzerinden indirebilirsiniz formattan sonra.
Format için USB hazırlayacaksınız arından tekrar yeni bir windows kurulumu yapacaksınız. Yeni bir windows kurduğunuz için içindekiler gidecek ve işletim sistemi yenilenmiş olacak. Chrome gibi uygulamaları microsoft edge üzerinden indirebilirsiniz formattan sonra.

Çözüm
Format için USB hazırlayacaksınız arından tekrar yeni bir Windows kurulumu yapacaksınız. Yeni bir Windows kurduğunuz için içindekiler gidecek ve işletim sistemi yenilenmiş olacak. Chrome gibi uygulamaları Microsoft Edge üzerinden indirebilirsiniz formattan sonra.

Formattan sonra Microsoft Edge kendi kendine iniyor mu ve yeni Windows nasıl kuracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı