Formula 1 - Kanada GP

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Sıralama turundaki yağmur, hatalar ve ardından gelen cezalar ile birlikte normalden farklı diyebileceğimiz bir Grid önümüze çıktı. Bugün yarışta yağmur beklentisi de var tüm hafta sonunda olduğu gibi. Gride baktığımda güzel bir yarış bizi bekliyor diye düşünüyorum ama sonunda sanırım yine Max Verstappen kazanacak, galibiyet konusunda pek bir rekabet olmuyor maalesef. Siz neler düşünüyorsunuz, nasıl bir yarış izleriz?

Grid:
Ads_z.png

Görsel motorsport'tan alınmıştır.​

Max dominasyonu izlediğimiz, pek tadı tuzu olmayan bir sezon oluyor ama Alonso hatrına izlenir. Bir tifosi olarak bizimkilerden umudu çok önceleri kesmiştim, yine şaşırtmadılar sağ olsunlar. Günün sonunda dizilişteki gibi bir podyum bekliyorum.

Pistte son düzlük ve ondan önceki düzlük harici adam akıllı overtake yapılamıyor. Alonso bir kere geçerse Max zor geçer. 33 geliyor!

Sıkıcı olacak gibi ya yine Max ve Redbull alır.
Ya bu sezon bir tek bana mı sıkıcı geliyor ben mi sıkılmaya başladım?
Sadece sana değil, sıkıcı maalesef. Kimse 2. 3. kim olmuş diye bakmıyor bu sporda, bu da gayet doğal. Galibiyet çekişmesi olmayınca bu sporun tadı çıkmıyor. Bu yarış sıkıcılıktan biraz uzak olabilir ama emin değilim. Arkadaki pilotlara yol verecekler çünkü neden daha hızlılar :) 4./5./6. sıralara gelip normal turlamaya başlayacaklar. Arkadaki pilotların hamleleri ve yağmurun olma/gelme ihtimali belki güzel bir yarış izlettirir bize umarım.

Beklenen oldu diyebiliriz, ekstra bir şey yok.
Bir şey eklemek/belirtmek istiyorum. S Sport+ ne kadar kötü yayın veriyor, kalite rezalet seviyede. Sezon öncesi testlerde F1TV Pro satın almıştım ve ne kadar kaliteli bir yayın veriyorlar inanamazsınız. S Sport 30 FPS yayın veriyor sanırım, 1080p'nin 720p'den farkı yok maalesef. S Sport+'da 7 aylık daha üyeliğim var ama bittiğinde F1TV'ye geçeceğim, o kadar kötü maalesef.

Geri
Yukarı