Formula 1 nereden izlenebilir?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Formula 1 izlemek istiyorum nereden izleyebilirim acaba canlı filan nerede yayınlanıyor?
Türkçe olmasını istiyorum.

Türkiye'de F1'in yayın hakları S sport'a ait isterseniz, aylık 45 lira verip S sport+ alabilirsiniz. Sadece F1 değil yanında Futbol gibi diğer sporları da izleyebiliyorsunuz. Ayrıyeten 2017 ve 2017'den sonraki tüm F1 yarışları sitede bulunuyor hepsini istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. TV+'ta alabilirsiniz içerisinde S sport 2 bulunduğu için F1 yarışlarını izleyebilirsiniz ancak 1. antrenman seansları yayınlanmıyor.

Bende motorsport izlemeye karar verdim popüler olan F1 mi acaba futbol seven birisiyim F1 takip etmeye başladım bugün.

Evet F1 popüler ve izlemesi de oldukça keyifli. Bazı yarışlar çok heyecanlı geçiyor. Bu hafta sonu olan yarışları Türkçe olarak S Sport ve S Sport 2 yayınlayacakmış. İyi seyirler.

Dosya Ekleri

• f1.png
    f1.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 159
Bende motorsport izlemeye karar verdim popüler olan F1 mi acaba futbol seven birisiyim F1 takip etmeye başladım bugün.
Genel olarak kabul gören en prestijli motor sporu Formula 1'dir ama ne yazık ki son dönemlerde (liberty media'ya yayın hakları satıldıktan sonra) ticari kâr etmeye o kadar çok odaklandı ki eski yıllardaki ruhunu kaybetti. Üstte belirtmemişim S sport tüm F1 yarışlarını yayınlıyor

Evet F1 popüler ve izlemesi de oldukça keyifli. Bazı yarışlar çok heyecanlı geçiyor. Bu hafta sonu olan yarışları Türkçe olarak S Sport ve S Sport 2 yayınlayacakmış. İyi seyirler.

F1 iyice kurallarını öğrenip ondan sonra izlemeye başlamak istiyorum kuralları bilmeden izlersem yarışı anlamam.

F1 iyice kurallarını öğrenip ondan sonra izlemeye başlamak istiyorum kuralları bilmeden izlersem yarışı anlamam.
Yakın zamanda terimler sözlüğü ve rehberini yapacağım hocam, bitirdiğim zaman sizi etiketlerim

Yeni konular

Geri
Yukarı