Çözüldü Forza Horizon 4 seviye sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Protkan

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Forza Horizon 4'te 200 seviyeye ulaştığımız zaman seviye sıfırlanıyor ve seviyenin yanına bir yıldız veriyor. Ancak ben bunu istemiyorum, 200'den daha yüksek seviyelere çıkmak istiyorum. Seviyemin sıfırlanmasını istemiyorum. Online oynarken bazı kullanıcıların 800 seviye olduğunu falan gördüm. Böyle bir şey yapmam mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabilirim?

Çözüm
İyi sosyaller. Dediğiniz sistem, oyunda prestij sistemi olarak geçiyor. Bu konuda oyuncuya seçim yapma olanağı sağlanmamış yani gereken seviyeye ulaşıldığında illa ki o seviye sıfırlanıp ismimin başına 1 yıldız ekleyecek. Aşağıdaki ekte tüm prestij yıldızlarını ve gerektirdiği seviyeleri görebilirsin:

1712488074195.png

Sorunun cevabı ise 800 küsürlü seviyelerde olabilmen için en düşük 6 prestijde olman gerekiyor. Tabloyu takip edip hesap yapabilirsin. 200 olduğunda 1 yıldız aldın, 300 olduğunda 2. yıldızı alacaksın, 400 olduğunda 3. yıldızı alacaksın gibi gibi. Ben oyunu çıktığından beri oynuyorum ama halen o seviyelere erişemedim misal. 5 yıldız 600 küsür benim şu anki seviyem.
Herkese iyi sosyaller. Forza Horizon 4'te 200 seviyeye ulaştığımız zaman seviye sıfırlanıyor ve seviyenin yanına bir yıldız veriyor. Ancak ben bunu istemiyorum, 200'den daha yüksek seviyelere çıkmak istiyorum. Seviyemin sıfırlanmasını istemiyorum. Online oynarken bazı kullanıcıların 800 seviye olduğunu falan gördüm. Böyle bir şey yapmam mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabilirim?
Cheat Engine veya farklı birşeyle yapıyorlardı galiba.

Hileyle yapıyorlar hocam YouTube'da aratırsanız var.

İyi sosyaller. Dediğiniz sistem, oyunda prestij sistemi olarak geçiyor. Bu konuda oyuncuya seçim yapma olanağı sağlanmamış yani gereken seviyeye ulaşıldığında illa ki o seviye sıfırlanıp ismimin başına 1 yıldız ekleyecek. Aşağıdaki ekte tüm prestij yıldızlarını ve gerektirdiği seviyeleri görebilirsin:

1712488074195.png

Sorunun cevabı ise 800 küsürlü seviyelerde olabilmen için en düşük 6 prestijde olman gerekiyor. Tabloyu takip edip hesap yapabilirsin. 200 olduğunda 1 yıldız aldın, 300 olduğunda 2. yıldızı alacaksın, 400 olduğunda 3. yıldızı alacaksın gibi gibi. Ben oyunu çıktığından beri oynuyorum ama halen o seviyelere erişemedim misal. 5 yıldız 600 küsür benim şu anki seviyem.

Çözüm
İyi sosyaller. Dediğiniz sistem, oyunda prestij sistemi olarak geçiyor. Bu konuda oyuncuya seçim yapma olanağı sağlanmamış yani gereken seviyeye ulaşıldığında illaki o seviye sıfırlanıp ismimin başına 1 yıldız ekleyecek. Aşağıdaki ekte tüm prestij yıldızlarını ve gerektirdiği seviyeleri görebilirsin:

Eki Görüntüle 2161661

Sorunun cevabı ise 800 küsurlü seviyelerde olabilmen için en düşük 6 prestijde olman gerekiyor. Tabloyu takip edip hesap yapabilirsin. 200 olduğunda 1 yıldız aldın, 300 olduğunda 2. yıldızı alacaksın, 400 olduğunda 3. yıldızı alacaksın gibi gibi. Ben oyunu çıktığından beri oynuyorum ama halen o seviyelere erişemedim misal. 5 yıldız 600 küsur benim şu anki seviyem.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı