Forza Horizon 5 yükleme ekranında kalıyor

emirhankurt55

Femtopat
Daha fazla  
Forza Horizon 5 açılırken yükleme ekranında kalıyor. Kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda bilgisayarım tamamen donuyor. Gücü kesmek zorunda bıraktı beni birkaç defa. Oysaki oyunu oynarken yüksek ayarlarda 80-100 FPS oynuyorum kasma gibi bir sorunum hiç olmuyordu. Çözümü var mıdır acaba bilgisi olan var mı? Cihazım: ASUS TUF Gaming F15 8 GB RAM RTX 3050 ekran kartı i5 11400H işlemci 512 GB SSD bulunuyor.

Pc nin diğer uygulamalar çalışırken görüntüde sorun yoksa bence ekran kartında sorun yok.uygulamanin dosya bütünlüğünü kontrol edin . Anti virüs programınız varsa tarayın

Belki bakımdadır ben hiç oynamadım ama FIFA 2023 de yaşamıştım dosya bütünlüğünü doğrula dedim oldu inşallah seninkide olur.

Forza Horizon 5 açılırken yükleme ekranında kalıyor. Kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda bilgisayarım tamamen donuyor. Gücü kesmek zorunda bıraktı beni birkaç defa. Oysaki oyunu oynarken yüksek ayarlarda 80-100 FPS oynuyorum kasma gibi bir sorunum hiç olmuyordu. Çözümü var mıdır acaba bilgisi olan var mı? Cihazım: ASUS TUF Gaming F15 8 GB RAM RTX 3050 ekran kartı i5 11400H işlemci 512 GB SSD bulunuyor.

Aynısı bende de oluyor. Benimki de sen PC'le aynı, sadece bende 2050 var. Çözebildiysen nasıl etiğini der misin?

kk bende aynı pc var sadece bende 2050 var diğer herşey aynı sorunu çözebildiysen bi yardımcı olurmusun TEŞEKÜRLER

Aynısı bende de oluyor. Benimki de sen PC'le aynı, sadece bende 2050 var. Çözebildiysen nasıl etiğini der misin?

Kk bende aynı PC var sadece bende 2050 var diğer her şey aynı sorunu çözebildiysen bir yardımcı olur musun teşekkürler.

Dosyalarını yükle ve onar yapmayı dene. olmazsa grafik ayarlarından ilk ışın izlemeyi tamamen kapatıp dene. yine olmadı grafik ayarlarını düşür. (ekran kartı yetersiz geldiği için de atıyor olabilir) yine de olmazsa ben RAM belleğimi yükelttikten sonra düzelmişti. yakın zamanda grafik ayarlarıyla oynama yaptım yine aynı şeyi yapmaya başladı. 😃 dediklerimi dene olmazsa maalesef başka çözüm bilmiyorum. ha bir de DLSS kesin kullan çok etkisi var.

Geri
Yukarı