Fotoğraf makinesi önerisi

Barisingo

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 7500F işlemci
Asus dual GeForce GTX 4070 white oc ekran kartı
Asus prime B650M-A anakart
Kingston 500gb ssd
Gskill 16gb ram
Cooler Master masterliquid ML240L V2 sıvı soğutma
Xigmatek lux 4.120mm ARGB fanlı 650w kasa
İyi günler. Fotoğraf makinelerinden hiç anlamam o yüzden size danışmak istedim böyle gezilerde, arkadaşlarla çıkmada vb. gibi günlük kullanım için uygun bir fotoğraf makinesi istiyorum. Profesyonel olmasına gerek yok tabii ama çok da kötü çekmesin bütçe olarak en uygun ne olursa kabulümdür.

Profesyonel ve aynı zamanda hobi olarak sokak fotografı çeken biri olarak söylüyorum eğer bu gibi ihtiyaçlarınız için fotograf makinesi alacaksanız almanızı tavsiye etmem. Çünkü fotograf makinesinde jpe bile çekseniz illaki düzenleme yapmanız lazım çünkü kameralar telefonlar gibi direkt güzel çıktı vermiyor. Ayrıca ağır, büyük ve kalın. Sürekli elinize alıp çıkarmıyorsunuz. Benim tavsiyem size büyük sensörlü amiral gemisi bir telefon almanız olur hocam. Ben bile çoğu zaman cebimde kompakt Sony makine taşıyorum.

Profesyonel ve aynı zamanda hobi olarak sokak fotografı çeken biri olarak söylüyorum eğer bu gibi ihtiyaçlarınız için fotograf makinesi alacaksanız almanızı tavsiye etmem. Çünkü fotograf makinesinde jpe bile çekseniz illaki düzenleme yapmanız lazım çünkü kameralar telefonlar gibi direkt güzel çıktı vermiyor. Ayrıca ağır, büyük ve kalın. Sürekli elinize alıp çıkarmıyorsunuz. Benim tavsiyem size büyük sensörlü amiral gemisi bir telefon almanız olur hocam. Ben bile çoğu zaman cebimde kompakt Sony makine taşıyorum.

Peki teşekkür ederim acaba instax gibi bir makine yararlı olur mu?

bende 650d var şuanki piyasası dışarıda 5k fotoğraf makinesi satan yerlerdede 7 civarında eğer fiyat uyuyorsa tavsiye edeceğim bir makina

Yeni konular

Geri
Yukarı