Çözüldü G29'un gaz pedalı bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, tatilden döndüm ve G29'u kurdum. Oyuna girdim ve tam arabayı çalıştıracakken gazın çalışmadığını gördüm. Garantim bitmiştir büyük olasılıkla ve elimden bir şey gelmiyor. Ne yapabilirim? İçini açtım ama herhangi görülebilir kopuk kablo vb. bir şey yok. Sizce ne yapabilirim? G29'u olan arkadaşlar benzer durumla karşı karşıya geldiyse yazarlarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Çözüm
Arkadaşlar ne kadar olumsuzsunuz yahu. İçini açıp saç kurutma makinesi ile tozları alınca geçti. Çalışıyor şu an.
Arkadaşlar selamlar, tatilden döndüm ve G29'u kurdum. Oyuna girdim ve tam arabayı çalıştıracakken gazın çalışmadığını gördüm. Garantim bitmiştir büyük olasılıkla ve elimden bir şey gelmiyor. Ne yapabilirim? İçini açtım ama herhangi görülebilir kopuk kablo vb. bir şey yok. Sizce ne yapabilirim? G29'u olan arkadaşlar benzer durumla karşı karşıya geldiyse yazarlarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.
Oyun deneyiminizi baltalayacaksa çöpe atın yapacak birşey yok.

Pedalları ayrı satanlar var 2. el olarak, kendi pedalınızı 2. elden satıp yenisini alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı