Xbox Game Pass nereden alınır?

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
En ucuz ve güvenilir onerebileceginiz yerler var mı? 3 ay önce 60 TL'ye 3 aylık kod almıştım ama şu an kod satan yer bulamadım. Mesela böyle bir yer buldum
Güvenilir mi? Veya kullanan varsa böyle hesapları aldığında sıkıntı vs yaşanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir değil tabi ki. Çeşitli katakulliler ile sistemi bypass edip sınırsız üyelik veriyorlar, korsandan farkı yok. Direkt Xbox'tan almak en sağlıklısı.

Önceden sizin de dediğiniz gibi 3 aylık kod satışları mevcuttu fakat şuanda 2 aylık Game Pass Ultimate kodları ve hesap satışları mevcut. Ben şahsen hesap satın alıp kullanmam, güvenilirliği garanti değil. Sonuçta kontrolü başkasında olan bir hesaba sahip oluyorsunuz, aynı hesabı başka birine de satabilirler. Tavsiyem 2 aylık Ultimate kodu alıp kullanmanızdır. Fakat daha önce Game Pass kullanılmış bir hesapta kodlar aktive edilmiyor aklınızda bulunsun.

İnstagramdan ucuzgames sayfasından sınırsız almıştım hala duruyor. 2 3 haftada bir hesap değişiyor mail atınca yenisini veriyorlar. Sayfa kapanmadıysa oradan alabilirsiniz.

Güvenilir değil tabi ki. Çeşitli katakulliler ile sistemi bypass edip sınırsız üyelik veriyorlar, korsandan farkı yok. Direkt Xbox'tan almak en sağlıklısı.
Daha 3 ay önce 60 tl verince şimdi 480 tl veresim gelmiyor maalesef. Oyunlarında sahibi olamadığım düşününce biraz pahalı geliyor xboxtan almak.

Daha 3 ay önce 60 TL verince şimdi 480 TL veresim gelmiyor maalesef. Oyunlarında sahibi olamadığım düşününce biraz pahalı geliyor Xbox'tan almak.

Yıllık üyelik olsa düşünülebilir de aylık 210 harbi çok yılda 2600 civarına geliyor. Yine tek tek almaktan çok iyi lafım yok ama aylık olması sıkıntı

Yeni konular

Geri
Yukarı