Gamebooster GB-2409FF vs Acer Nitro EG241YPbmiipx

Yusuf38k

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum beni yanlış anlama seni kırmak pek istemiyorum.
Fakat harbi en leş monitörleri buluyorsun. Farkında değilsin sanırsam.
Sizin bütçeniz maks ne kadar?

Yok yanlış anlamam tabiki de , neden böyle diyorsunuz? bu attığımda linkdeki monitöre olumsuz yorum yok gibi, hadi ilk mesajdakiler tamam onlar iyi değil, bu Asus'un ne gibi eksi durumları var? bu arada bütçem 3000-3200 civarı.

Yok yanlış anlamam tabiki de , neden böyle diyorsunuz? bu attığımda linkdeki monitöre olumsuz yorum yok gibi, hadi ilk mesajdakiler tamam onlar iyi değil, bu Asus'un ne gibi eksi durumları var? bu arada bütçem 3000-3200 civarı.
TN panele sahip Asus, bu modeli hakkında çok bir bir bilgim yok ama olumlu olumsuz yorumlara satış yapan sitenin yorumlarından değil Sosyal'deki kullanıcı yorumlardan bakmanı tavsiye ederim.
Benim önerim de aşağıdaki ürün.

Yok yanlış anlamam tabii ki de, neden böyle diyorsunuz? Bu attığımda linkteki monitöre olumsuz yorum yok gibi, hadi ilk mesajdakiler tamam onlar iyi değil, bu ASUS'un ne gibi eksi durumları var? Bu arada bütçem 3000-3200 civarı.

Game Booster reklam işi. Çoluk çocuk kandırırarak ürün satan bir fason marka. Kısa ömürlü bir marka. Paranı çöpe atmak olur.
ASUS'a lafım yok. Senin baktığın ve karar verdim dediğin monitör TN panel. Günümüzde TN panelin ömrü doldu.
Paranın üstüne azıcık daha koy en azından IPS panel monitör al.

Geri
Yukarı