Gamepad önerisi

qlayn

Decapat
Daha fazla  
Hocam 6-7 yıldır kullandığım gamepadim bozuldu. Bir tane gamepad almak istiyorum, PC de DS kullanıyordum artık Xbox'a geçmek istiyorum ama yine de diğer gamepadleride önerebilirsiniz FIFA oynuyorum. Kaliteli olsun yeter R1 L1 tuşları filan hemen bozulmasın yeter, tam bir fiyat aralığı yok ama çok da pahalı olmasa iyi olur.

MSI GC 30 V2 alabilirsin gayet iyi model arkadaşıma aldırdım denedim beğendim.

Çok pahalıdan kastınız ne bilmiyorum ancak gamepadlerin zirvesi Xbox Gen 9'dur. Kullanıyorum, taş gibi maşallah.

Hocam tam model hatırlamıyorum Monster'ın gamepadini arkadaşım almıştı. Eski gamepadi deadzone sorunundan duvara fırlatmıştı. Monster'ın gamepadinden bayağı memnun. Düşünebilirsin.

Bütceniz ne kadar hocam? Ucuza bir şeyler arıyorsanız Logitech F310, orta segment bir şey arıyorsanız Logitech F710, para sıkıntı değil diyorsanız da MSI GC30 ya da Xbox Series X gamepadi alabilirsniz. Şahsen Logitech'leri tercih etmezdim çünkü hiç eronomik değiller ve çok eski olduklarından çoğu özelliği barındırmıyorlar F710 kullancısı olarak söylüyorum.

Hocam 6-7 yıldır kullandığım gamepadim bozuldu. Bir tane gamepad almak istiyorum, PC de DS kullanıyordum artık Xbox'a geçmek istiyorum ama yine de diğer gamepadleride önerebilirsiniz FIFA oynuyorum. Kaliteli olsun yeter R1 l1 tuşları filan hemen bozulmasın yeter, tam bir fiyat aralığı yok ama çok da pahalı olmasa iyi olur.

Monster Xbox gözükmekte sistemde.

Xbox a gecmek istiyorum derken gamepadi mi kastettiniz yoksa konsolu mu? Konsola gececekseniz 9. Nesil xbox kolu almak mantikli cunku baska kol calistiramazsiniz ben sadece pc de kullanacagim kolay kolay da satmam bozulana kadar kullanirim diyorsaniz msi gc30 mantikli 9. Nesille arasinda 500 lira fark var ayrica bluetooth baglantiniz yoksa bi Bluetooth usb si de almaniz gerekecek o da bi masraf. Microsoft kol arizalari konusunda direk birebir degisim yapiyor bunu da atlamayin ayrica yarin bigun 2. Elde satarken konsol kullanicilarina hitap ettiginiz icin daha rahat satilacaktir. Isin ozeti ikisi de mantikli tercihler. Logitechl f310 falan almayin tus hissiyatlari falan cok kotu ucuz saglam ama tavsiye etmem ayrica titresim de yok.

Geri
Yukarı