Gamepay HELLDIVERS Dive Harder Edition 94 TL

Site hiç güvenilir durmuyor. Aşağıdaki entry de şüphelerimi iyice arttırıyor. İleride bir gün keyiniz falan iptal edilip oyun hesabınızdan kaldırılırsa şaşırmayın.

Böyle adı sanı daha önce duyulmamış siteler yerine Eneba gibi global siteler tercih edilebilir ki orada şu an 65 liraya satılıyor aynı oyun. Bu 65 liraya ek olarak ufak bir hizmet ücreti de ödüyorsunuz fakat güvenilirliği bahsi geçen siteden katbekat daha fazla.

Site hiç güvenilir durmuyor. Aşağıdaki entry de şüphelerimi iyice arttırıyor. İleride bir gün keyiniz falan iptal edilip oyun hesabınızdan kaldırılırsa şaşırmayın.

Böyle adı sanı daha önce duyulmamış siteler yerine eneba gibi global siteler tercih edilebilir ki orada şu an 65 liraya satılıyor aynı oyun. Bu 65 liraya ek olarak ufak bir hizmet ücreti de ödüyorsunuz fakat güvenilirliği bahsi geçen siteden katbekat daha fazla.

Yani hocam ben şu anlık bir problem yaşamadım, yaşayacağımda zannetmiyorum fakat dediğiniz gibi her zaman temkinli olmak iyidir site ne kadar güvenilir dursada umarım bir problem yaşatmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı