GamerMarkt sitesinden hesap satılmalı mı?

AtahanUzun

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle söylemek istiyorum ki daha önce birçok hesap sattım bu site üzerinden ve şu ana dek bir sorunla karşılaşmadım. Ancak sattığım hesapların maksimum tutarı 525 TL idi yani olası bir sorunda dahi benden isteyebilecekleri para hep sınırlıydı (525 lira için gidip 5000 TL isteyemezler onlar bile değil mi yani?) şu an satmak istediğim hesap değerli ve 5000 lira meblağlarında düşünüyorum ücret olarak ama bu elbette ki sorunları beraberinde getiriyor. Ya alan kişi çaldırır ya da tekrar satar sonra alanlardan biri çaldırır ya da banlatır ya da sorun çıkartır sonra suçum olmadı halde 5000 liraya sattığım şeyi benden 15000 lira olarak geri almaya çalışırlar diye endişem yok değil. Sizce böyle bir şey olur mu?

Sitenin çok satıcı düşmanı olduğu ve icra takibi ve dava ile göz korkutarak para almaya çalıştığı söyleniyor sizce yine oradan hesap satayım mı yoksa güvenilir değiller mi? Değillerse yapabilecekleri şeylerin hiç gideri var mı yani açabilecekleri bir davayı kazanabilirler mi? Kazanabilirlerse en çok ne kadar para alabilirler? Ve değillerse sizce hangi site güvenilirdir? Hangi site alıcının yapabileceği ahmaklıkları başıma yıkmaya çalışmaz? Hesabın kurucusu benim yani hesabın bilgiler üzerinden geri alınması asla söz konusu değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteyi bilmiyorum ancak sebebi olmayan İcra Takibi açmazlar, hem masrafına değmez hem de icra takibine edeceğiniz itiraz üzerine icra takibi durur. Takiplerini devam ettirmek için itirazın iptali veya itirazın kaldırılması davası açmak zorunda kalırlar. Bunlar da masraflı süreçler.

Paranızı yatıracaklarına eminseniz kullanabilirsiniz özetle.

Siteyi bilmiyorum ancak sebebi olmayan İcra Takibi açmazlar, hem masrafına değmez hem de icra takibine edeceğiniz itiraz üzerine icra takibi durur. Takiplerini devam ettirmek için itirazın iptali veya itirazın kaldırılması davası açmak zorunda kalırlar. Bunlar da masraflı süreçler.

Paranızı yatıracaklarına eminseniz kullanabilirsiniz özetle.
Avukatları var diye biliyorum. Eğer itirazın iptali yada kaldırması açarlarsa kazanma şansları nedir sizce. Hesabın asıl sahibi benim ve hiçbir şekilde kendimden kaynaklanan bir geri alım gerçekleştirmeyeceğim. Bir de yardımı olursa söylemek istiyorum normal şartlar altında league of legends (hesap satacağım oyunun ismi) hesabı satmak firması Riot games in izin vermediği bir şey. Sizce dava sürdürseler kazanırlar mı ? Ve 5000 liraya satacağım şey için ne kadar para isteyebilirler

Sitenin ne kadar kesinti yaptığını bilmiyorum. Öbür sorunuza gelecek olursak internette biraz araştırdım evet kendileri bu tarz dolandırıcılık işlerine girmeye çalışıyormuş anladığım kadarıyla. İcra takibine itirazınız sonucunda dava açacaklarını sanmamak ile birlikte bu tarz bir davayı kesinlikle kazanabileceklerini düşünmüyorum. Eğer siteden çok çekiniyorsanız itemci isimli siteden de hesabı satmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı