GeForce 840M laptop NVIDIA ekran kartını görmüyor

megemefe

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
i7 4710MQ işlemci.
16 GB RAM.
GeForce 840M ekran kartı var.
Fakat bilgisayarım asla ve asla ekran kartını göremiyor ilk formatladigimda driver yuklenmiyordu “yüklemeye devam edilemiyor””hatasıydı sonrasında güvenli modda sürücüyü kurdum fakat işlem bitiginde NVIDIA Denetim Masası yoktu sadece başlat menüsünde NVIDIA Control panel adlı uygulama var ama asla acılmiyor. Adeta olu gibi GeForce Experience'ye girdiğimde ise önerilen sürücü yüklenemiyor diyor. NVIDIA sitesinde en son sürüm ve ondan bu alt sürümde de bununla karşılaştım oyun oynayamiyorum.

Aygıt yöneticisinde ise kod 43 hatası var devre dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyor ama bir etkisi yok.

Merhaba laptopum GeForce 840M ekran kartımı görmüyor.
Intel i7 4710MQ islemci.
16 GB RAM.
GeForce 840M ekran kartı.
Ekran kartım bilgisayarda gözüküyor fakat BIOS'ta gozukmuyor sürücü kurarken aşağıdaki hataları aliyorum birkaç ayar yapıp surucuyu kurduktan sonra hiçbir şey olmuyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    174 KB · Görüntüleme: 12
  • image.jpg
    image.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_2963.jpeg
    IMG_2963.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_2961.jpeg
    IMG_2961.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 8
  • image.jpg
    image.jpg
    132,8 KB · Görüntüleme: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    168,1 KB · Görüntüleme: 19
  • image.jpg
    image.jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba laptopum GeForce 840M ekran kartımı görmüyor.
Intel i7 4710MQ islemci.
16 GB RAM.
GeForce 840M ekran kartı.
Ekran kartım bilgisayarda gözüküyor fakat BIOS'ta gozukmuyor sürücü kurarken aşağıdaki hataları aliyorum birkaç ayar yapıp surucuyu kurduktan sonra hiçbir şey olmuyor.

Laptopunuzun sürücü sitesinde yer alan NVIDIA sürücülerini kurduğunuzda sorun çözülmesi lazım.

Laptopunuzun sürücü sitesinde yer alan NVIDIA sürücülerini kurduğunuzda sorun çözülmesi lazım.

Laptop marka modeli bilmiyorum.

Bu sürümü deneyin.

Eki Görüntüle 2191084

Manuel indirmeye gidiyor.

Bu ekran kartları her ne kadar en yüksek sürücülere uyumlu gibi gözükse de değil. Düşük bir sürücü sürümü kurup deneyin.

Önceki sürümleri bu rehber ile kaldırmanız önerilir.

Bu ekran kartları her ne kadar en yüksek sürücülere uyumlu gibi gözükse de değil. Düşük bir sürücü sürümü kurup deneyin.
Deniyip yazacağım
Önceki sürümleri bu rehber ile kaldırmanız önerilir.

Geri
Yukarı