GeForce NOW i5 1135G7 sistemde çalışır mı?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ramazan geliyor ve bende akşamları arkadaşlarla oyun oynayacağız. Önceki bilgisayarımda i5 Inside 4 GB RAM ve Intel ırıs grafik bulunuyordu. HDD vardı ve GeForce NOW aldım. Beklediğim gibi olmadı. Bilgisayarımda kastı yine tam akıcı olmadı. Yeni laptop aldım. Bunda i5 1135G7 Xe grafik ve 8 GB RAM var. 512 GB SSD var. Alsam sizce yine aynı sorun olur mu? Şu anda 1 aylık 340 TL gayet iyi bence.

Selam arkadaşlar. Ramazan geliyor ve bende akşamları arkadaşlarla oyun oynayacağız. Önceki bilgisayarımda i5 Inside 4 GB RAM ve Intel ırıs grafik bulunuyordu. HDD vardı ve GeForce NOW aldım. Beklediğim gibi olmadı. Bilgisayarımda kastı yine tam akıcı olmadı. Yeni laptop aldım. Bunda i5 1135G7 Xe grafik ve 8 GB RAM var. 512 GB SSD var. Alsam sizce yine aynı sorun olur mu? Şu anda 1 aylık 340 TL gayet iyi bence.

Sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum. Zaten GeForce NOW'un olayı bu. İnternetiniz iyi olsun yeter.

Türkiye sunucuları rezalet önermiyorum globalden oynaman tavsiyemdir.

Herhalde çalıştırır:
GeForce NOW, 60 FPS'de 720p için en az 15Mbps ve 60FPS'de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır.
İsterse 1000MBPS interneti olsun yine çamur gibi görüntüyle oynayabilir bunun olmaması için modemde hız sabitleme yapmak gerekiyor paket kaybının azalması için.

Herhalde çalıştırır:
GeForce NOW, 60 FPS'de 720p için en az 15Mbps ve 60FPS'de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır.
Hocam geForce now dışında xbox da denemiştim o da olmadı. Bu bilgisayara alabilir miyim sizce ?

Hocam bir sorum daha var.
1-) GeForce now alınca ücretsiz oyunları indirmeden girebilir miyim ?
2-)Xbox game pass ile ortak çalışabilir mi ?

İsterse 1000MBPS interneti olsun yine çamur gibi görüntüyle oynayabilir bunun olmaması için modemde hız sabitleme yapmak gerekiyor paket kaybının azalması için.
Nasıl hız sabitleyecem ?

Hocam GeForce NOW dışında Xbox'da denemiştim o da olmadı. Bu bilgisayara alabilir miyim sizce?

Hocam bir sorum daha var.
1-) GeForce NOW alınca ücretsiz oyunları indirmeden girebilir miyim?
2-)Xbox Game Pass ile ortak çalışabilir mi?

Nasıl hız sabitleyeceğim?
Modem arayüzünde QoS adında veya bant genişliği ayarı adında bölüm olur eğer göremediysen internetten modeminin modeliyle beraber bu ayarları nasıl yapabileceğini arat ne yazık ki her modemde bu ayarlar değişiklik gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı