General mobile 4g vs. Asus zenfone go

General Mobile 4G Android One Dual (Çift Hat) - Asus ZenFone 2 Laser (1.2 GHz / 5.0") Karşılaştırması - Epey Kamera haricinde aralarında fark yok. Güncelleme ömrünü ne ve güncelleme geliş süresine baktığımızda ise General Mobile öne geçiyor.

Tekrar söylüyorum. Firmaya göre genelleme yapmak yanlış. Google Nexus gibi düşünün. Onun ucuz hali. Donanımdaki farklar haricinde Nexus ile aynı.

Tabii ki bunlar sizin görüşünüz. Ama benim görüşüme göre biz bir telefona 700 tl ya da daha üstü bir fiyat ödüyorsak o telefon güncelleme alacak. Sistemi güncel kalıp yazılım tehditleri vs. durumlara karşı korumalı olacak. O kadar.
Bakın hala daha genelleme yapmayın diyorsunuz. Yahu ben genelleme yapmıyorum ki ? Bu telefon çıktığından beri belli başlı kronik sorunlarla mücadele etmiyor mu ?
Ben mi uyduruyorum bu sorunları, farklı farklı sorunlar meydana çıkıyor. Allahtan garanti sorunların farkında, değişim imkanı sağlıyor.

Bakın hala daha genelleme yapmayın diyorsunuz. Yahu ben genelleme yapmıyorum ki ? Bu telefon çıktığından beri belli başlı kronik sorunlarla mücadele etmiyor mu ?
Ben mi uyduruyorum bu sorunları, farklı farklı sorunlar meydana çıkıyor. Allahtan garanti sorunların farkında, değişim imkanı sağlıyor.
Çevremde benimle birlikte bu cihazı 8 kişi kullanıyor. Hiçbirinde en ufak kronik soruna rastlanmadı.

Çevremde benimle birlikte bu cihazı 8 kişi kullanıyor. Hiçbirinde en ufak kronik soruna rastlanmadı.
Bu sorunlarla karşılaşıp garantiyle uğraşanlar başka bir gezegende yaşıyor o halde. Fanboy'luktan vazgeçip gerçeği görmenin vakti geldi bence. :)

Bu sorunlarla karşılaşıp garantiyle uğraşanlar başka bir gezegende yaşıyor o halde. Fanboy'luktan vazgeçip gerçeği görmenin vakti geldi bence. :)
Çok şükür General Mobile hayranı olacak kadar rezil bir insan olmadım. Sizin bu dediğiniz şey her cihazda bulunmuyor. Ben sadece bunu söylüyorum.

Yoksa istisnalar kaideyi bozmaz. General Mobile son derece kötü bir firma ve çinde ürettirdiği telefonları yerli diye kakalayan boş bir firma.

Çok şükür General Mobile hayranı olacak kadar rezil bir insan olmadım. Sizin bu dediğiniz şey her cihazda bulunmuyor. Ben sadece bunu söylüyorum.

Yoksa istisnalar kaideyi bozmaz. General Mobile son derece kötü bir firma ve çinde ürettirdiği telefonları yerli diye kakalayan boş bir firma.
Bakın sizi anladım fakat dediğimi anlamadınız. Eğer bu sorun yüz telefonun beşinde çıkıyorsa bu hatalı bir üretimdir. Benimkinde yok diye sorunsuz diyemeyiz yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı