General Mobile E-Tab 10 General Mobile yazısında kalıyor

Daha fazla  
Merhaba öncelikle. 2017 yılından beri aktif olarak kullanılan bir General Mobile E-Tab 10 modelli bir tabletim vardı. Bu tableti ben kendim kullanmayı bıraksam da arasıra anılarıma bakıyor, aile bireylerime tablet nasıl kullanılır onu öğretiyordum. Ta ki geçen seneye kadar.

Geçen sene ben evde yokken tabletin şarjı bitmiş ve kapanmış. Bunu normal karşılamak pek de zor değil. Fakat tablet şarj olurken otomatik olarak açılıyordu. Bu sefer General Mobile yazısında kaldı. Daha pek teknolojiden anlamıyordum. Koymuştuk bir kenara...fakat orada çürümesine gönlüm el vermedi çünkü donanımsal bir hatası yoktu. Yazılımsal bir hatası olduğunu düşünerek araştırmalara başladım. Eski bir tablet olduğu için, pek bilgi yoktu. Fakat anladığım bir şey Vardı.ROM atmam gerekiyordu. Birkaç defa videolarını izleyerek denedim. Her birinde bir hata çıktı veya işe yaramadı. Ha bu arada hard reset atsam da işe yaramadı. Ben de buradaki insanlar biliyordur diye sormaya geldim. Sizce ne yapmalıyım? Cevap verirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı