Gigabyte ekran kartı kasa içerisinde eğri mi duruyor?

Yukarı kalkıyor hocam.
Tamam korkmana gerek yok. Bendede Eagle RX 6600 var. Kartın özelliği zaten hafif olması. Korkmanıza gerek yok. En son fan zaten kartla bağlı değil. Destek alırsan yukarı kalkacağı için faydası olmaz. Sistem taze gibi geldi. Öyleyse iyi kullanımlar.

Tamam korkmana gerek yok. Bende de eagle RX 6600 var. Kartın özelliği zaten hafif olması. Korkmanıza gerek yok. En son fan zaten kartla bağlı değil. Destek alırsan yukarı kalkacağı için faydası olmaz. Sistem taze gibi geldi. Öyleyse iyi kullanımlar.

Evet hocam yeni daha teşekkür ederim.

Sanki biraz eğik gibi gözüküyor yoksa bana mı öyle geliyor?

Eki Görüntüle 1955724

Konuyla alakasız olabilir ancak kartın Gigabyte yazan yerindeki jelatini sökün. Kart oyun esnasında ısındıkça yanık plastik kokusu alabilirsiniz. Onun dışında M.2 SSD yuvasının hizasından bakarsanız herhangi bir eğrilik yamukluk yok bence.

Konuyla alakasız olabilir ancak kartın Gigabyte yazan yerindeki jelatini sökün. Kart oyun esnasında ısındıkça yanık plastik kokusu alabilirsiniz. Onun dışında M.2 SSD yuvasının hizasından bakarsanız herhangi bir eğrilik yamukluk yok bence.

Hocam o kadar ısınmıyor 60 65 Max oluyor genelde başına bir şey gelirse diye çıkarmıyorum :)

Hocam o kadar ısınmıyor 60 65 Max oluyor genelde başına bir şey gelirse diye çıkarmıyorum :)
Jelatin sadece takılma sürecine kadar tozlanmasını engeller. Koruma vs. sağlamaz. Ayrıca onu çıkartmazsan hem görüntü kirliliği yapacak hem de kartın ısı dengesini bozacaktır. Sisteminde başka neresi jelatinliyse çıkar. Yoksa ilerde sorun yaratacak.

Geri
Yukarı