Gigabyte H510M S2H V2 revizyonu doğru mu?

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Anakartımın kitapçığında revizyon 1.0 numarası böyle yazıyor doğru mudur? Kasayı da zaten eski bir bilgisayar masasının bölmesinde tıkış tıkış çıkarmak çok uğraşıyor. Bilgili birisi kesin cevap verirse ona göre driver indireceğim. Buradan anlaşılmaz diyorsanız driver CD'si ile anlaşılır mı? anakartımın kutusunun içinde driver CD'si de var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    323,7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Anakartı 2.el almadıysanız doğrudur 2.el anakart aldınız zaman farklı kutulara koyup verebiliyorlar ek olarak ben revizyon numaramı BIOS'tan öğrenmiştim bununla ilgili programlar var kurup öğrenebilirsiniz tabii en kısa çözüm kasanın kapağını açıp anakarta bakmak.

Anakartı 2.el almadıysanız doğrudur 2.el anakart aldınız zaman farklı kutulara koyup verebiliyorlar ek olarak ben revizyon numaramı BIOS'tan öğrenmiştim bununla ilgili programlar var kurup öğrenebilirsiniz tabii en kısa çözüm kasanın kapağını açıp anakarta bakmak.
Ürünü buradan Gigabyte H510M S2H V2 DDR4 3200MHz M.2 USB 3.2 DVI-D DP HDMI 1G LAN ATX 1200p - ebrarbilgisayar.com sıfır almıştım. O zaman doğru. 1.1 olduğu anlamına mı geliyor
1688237809671.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı