Gigabyte RTX 4060 Ti alınır mı?

Soğutma çözümü epey kötü gözüküyor.

Eki Görüntüle 1962038

10 dakikalık Cyberpunk 2077 sonrası 68 derece görmüş.

Eki Görüntüle 1962040

Tabii fanlar 2000 devir basmış ve 38.7 dB ses üretmiş.

Eki Görüntüle 1962041

Bu arada testler tamamen izole edilmiş bir ortamda yapılmış ve termal macun değiştirilmiş.

Kaynak;
Çok kaliteli bir şekilde anlatmışsın eline sağlık.

Hayır ince hesapta dün 22 00 dan 02 00 a kadar bir kampanya vardı o yüzden ucuzdu ben aldım gördüğüm en ucuz 4060 ti dı

Hocam yaklaşık olarak 9 gün olmuş. Sıcaklık değerleri nasıl? Eğer tatmin edici seviyelerdeyse ben de 2 fanlı modeline yönelebilirim ama aklımda 2 fanlı Colorful ya da 3 fanlı Gigabyte modelleri var. Fiyatları aynı ve uygun gibi duruyor. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

COLORFUL iGame RTX 4060 Ti Ultra 8GB GDDR6 128Bit W DUO OC 8GB-V DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

Son düzenleme:
Hocam yaklaşık olarak 9 gün olmuş. Sıcaklık değerleri nasıl? Eğer tatmin edici seviyelerdeyse ben de 2 fanlı modeline yönelebilirim ama aklımda 2 fanlı Colorful ya da 3 fanlı Gigabyte modelleri var. Fiyatları aynı ve uygun gibi duruyor. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

COLORFUL iGame RTX 4060 Ti Ultra 8GB GDDR6 128Bit W DUO OC 8GB-V DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

hocam merhaba kusura bakmayın geri dönmeyi unuttum. bu süreçte warzone 2 , forza motorsport, starfield, control gibi birçok daha oyunlarda denedim. şunu da belirteyim benim kasanın hava akışı gayet iyi bu değerleri ona göre düşünün. Gpu sıcaklığı boşta 30 derece bu dediğim oyunlarda 60-65 derece arası nadiren 67 ye çıktığını gördüm bazen 55-60 arasında da dolaşabiliyor ben gayet memnunum iki fanlı olduğu için hem küçük bir kart hem de sıcaklıklar gerçekten de tatmin edici kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı