Steam Giriş yapılamıyor

Peder Finger

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, biraz önce Steam'e baktığımda arkadaşlar kısmında bağlantımın olmadığını gördüm ve bir türlü düzeltemedim. Bende çıkıp girmeye karar verdim fakat bu sefer hiç giremedim. Sadece dönüp duruyor Steam yazısı ekteki gibi, bilgisayarı kapatıp açtım ve Görev Yöneticisi'nden işlemi sonlandır deyip tekrar denedim ama çözüm olmadı, sorunu bilen var mı?

Not: Aynı Wi-Fi üzerinden telefonla da Steam'e girebiliyorum.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    32,2 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam dünde çöktü. Steamle ilgili bir sıkıntıdır muhtemelen birkaç gün içinde düzelir muhtemelen düzelmezse steam desteğe yazın.

Merhaba arkadaşlar, biraz önce Steam'e baktığımda arkadaşlar kısmında bağlantımın olmadığını gördüm ve bir türlü düzeltemedim. Bende çıkıp girmeye karar verdim fakat bu sefer hiç giremedim. Sadece dönüp duruyor Steam yazısı ekteki gibi, bilgisayarı kapatıp açtım ve Görev Yöneticisi'nden işlemi sonlandır deyip tekrar denedim ama çözüm olmadı, sorunu bilen var mı?

Not: Aynı Wi-Fi üzerinden telefonla da Steam'e girebiliyorum.
Çözülmediyse hesap ekle kısmına basıp id şifreyle tekrar giriş yapmayı dene. Bende de aynısı olmustu öyle düzelttim.

Sanırım Steam'de sorun vardı. Bende az önce giriş yaptım ve hesaptan çıkmıştı ancak tekrar girdiğimde sorun yoktu.

Geri
Yukarı