Çözüm GM E-Tab 5 Root Sonrası Kilitlenme Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berhan Kanbur

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forum'da bu sorun ile ilgili epey yanlış bilgi var. Tableti servise göndermeyin, gerek yok. Tableti kapatıp Ses kısma + Güç tuşuna basıyoruz, Wipe data factory reset seçip Yes butonunu seçiyoruz. Tablet sıfırlanıyor.

Bende Root Tespit Edildi yazısı gelince Recovery'den sıfırlayınca düzeliyordu. Sizden neden olmuyor anlayamadım. Güncelleme sonrası yapılmış birşey olabilir.

Root işlemi sonrasında su dosyası system/xbin/su klasörüne atılıyor
Root checker tam burada görev almıyor
Kurumsal cihaz yöneticisisini bayağı iyi dizayn etmişler hem launcher hem cihaz yöneticisi hem de root checker. İlk olarak rootladığınızda ilk olarak root dosyasına kinguserden önce erişip update uyguluyor bu update launcher i silip kurumsal cihaz yönetimini stock launcher yapıyor ondan sonra rootu sorguluyor varsa cihazı kilitliyor ve yöneticiyse reboot atıyor.(factory reset system e müdahale edemez)
Nasıl mı buldum? Telefonuma kurumsal cihaz yönetimini yükledim(Allah'tan cihaz yöneticisi yapmadım)
Açar açmaz tablet is rooted dedi ve kitledi.
Launcherime geri döndüm ve hemen kcy yi kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı