Gmail hesabına telefon doğrulaması sebebiyle erişilemiyor

FearlesssIsTaken

Hectopat
Gmail hesabıma giremiyorum. Telefon doğrulaması var ve ben geçen günlerde telefon numaramı değiştirdim tekrar giremiyorum ve önemli bir işim var hesabıma girmem gerek. Nasıl girebilirim? Telefon doğrulamasını nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon numaranıza artık erişiminiz olmadığını belirterek, size sunulan yönergeleri takip ettiniz mi?

Telefon numaranıza artık erişiminiz olmadığını belirterek, size sunulan yönergeleri takip ettiniz mi?

Telefonum yanımda değil yerini diyorsanız oraya bastım fakat hala telefona kod gönderdiklerini söylüyorlardı başka bir yerden giriş yapabileceğim bir yer varsa söyleyebilir misiniz ya da link atabilir misiniz?

Telefonum yanımda değil yerini diyorsanız oraya bastım fakat hala telefona kod gönderdiklerini söylüyorlardı başka bir yerden giriş yapabileceğim bir yer varsa söyleyebilir misiniz ya da link atabilir misiniz?
Aslında halihazırda hesabınıza erişiminizin olduğu bir cihaza sahipseniz, diğer işlemler ile uğraşmadan direkt yeni numaranızı hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Bu konuda size birincil tavsiyem bu olacaktır.

Kurtarma e postam yok önceden tanımladığım bir telefon numarasınada erişimim yok maalesef.
Maalesef bu şartlar altında hesabınıza erişim sağlayabileceğinize pek ihtimal vermiyorum. İsterseniz destek ekibi ile iletişime geçerek derdinizi anlatın ama olumlu bir yanıt alabileceğinizi sanmıyorum. Güvenlik açısından gayet haklı olarak, hesaplara erişimi kolaylaştırmıyorlar. Bu tarz durumlarda mağdur olmamanız adına size dünya kadar seçenek sunuluyor. Hesabınızı geri alabilir misiniz bilmiyorum ama, geri aldığınız taktirde veya yeni bir hesap açtığınızda mümkünse bir kurtarma e-postası oluşturmaya çalışın. Bu tarz durumlarda mağdur olmayın. İyi forumlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı