GMK67 için KTT kang white vs Akko cream yellow V3 Pro Switch

Bütçe
800

672622

Picopat
Makaleler
1
Hocalarım GMK67 alıp Custom yapacağım fakat Switch'e karar veremedim. Şu an en uygun AliExpress'de 90 KTT white 600'e geliyor, Akko ise 900. Akko V3 Pro yellow (box) Switch'ler lubesiz kullanılmalı deniliyordu sanırsam fakat ben lube de yapmayı planlıyorum alacağım Switch'lere. Başka model olarak ne alınabilir acaba linear Switch olarak?

Hocalarım gmk67 alıp Custom yapacağım fakat Switch'e karar veremedim. Şu an en uygun AliExpress'de 90 ktt white 600'e geliyor, Akko ise 900. Akko V3 Pro yellow (box) Switch'ler lubesiz kullanılmalı deniliyordu sanırsam fakat ben lube de yapmayı planlıyorum alacağım Switch'lere. Başka model olarak ne alınabilir acaba linear Switch olarak?

Hocam AliExpress'ten yeni hesap açın daha uyguna gelir yeni hesap ile ben ktt white ı vergi dahil 70 adetini 250'ye buldum fazla yorumuda var benim tercihim ktt whitedan yana sesi çok hoş kulak tırmalamıyor.

Hocalarım gmk67 alıp Custom yapacağım fakat Switch'e karar veremedim. Şu an en uygun AliExpress'de 90 ktt white 600'e geliyor, Akko ise 900. Akko V3 Pro yellow (box) Switch'ler lubesiz kullanılmalı deniliyordu sanırsam fakat ben lube de yapmayı planlıyorum alacağım Switch'lere. Başka model olarak ne alınabilir acaba linear Switch olarak?

Gmk67 ve Akko V3 Pro yellow kullanıyorum. Zaten Switch'ler lubelu geliyor. Önceki kullandığım Switch'lerde pre travel 1 mm iken bunda 2 mm ona pek alışamadım. Sanırım Akko ve Pro Silver alacağım birkaç ay sonra. Yazımı vs her şeyi güzel fakat sana Pro Silver öneririm.

Sonradan lube yapmayı planladığınız için ben ktt kang white diyorum ama Akko da üzmez. Asıl önerim Gateron milky yellow Pro olur.

Gmk67 ve Akko V3 Pro yellow kullanıyorum. Zaten Switch'ler lubelu geliyor. Önceki kullandığım Switch'lerde pre travel 1 mm iken bunda 2 mm ona pek alışamadım. Sanırım Akko ve Pro Silver alacağım birkaç ay sonra. Yazımı vs her şeyi güzel fakat sana Pro Silver öneririm.

Hocam lubeli gelmesi tam değil hafif lubeli diye biliyordum ve plan yaparken onu alsam bile ben tekrardan krytox G0 ile elden geçerim diye düşünüyordum ama galiba dediğiniz gibi bad kit olarak geliyormuş o. Bütçem çok yok şu anlık diye ktt bakıyorum fakat o da box değil, box sesi hoşuma gitmişdi videolarda ve şu anki optik Switch'lerim + şeklinde ve keycap sağa sola çok oynuyor. [ + ] Şeklinde olması bu durumu iyileştirmek için Switch'lere eklenmiş diye düşünüyordum çünkü keycaplerin oynaması genel bir problem MX tarzı + Switch'lerde.

Hocam AliExpress'ten yeni hesap açın daha uyguna gelir yeni hesap ile ben ktt white ı vergi dahil 70 adetini 250'ye buldum fazla yorumuda var benim tercihim ktt whitedan yana sesi çok hoş kulak tırmalamıyor.

Hocam imkanı yok bulamadım 250 TL çerez parası eğer varsa link atarsanız ilk satın alım indirimi olan 2 3 hesabım var hemen alayım yani, bulduklarımda 400 üstü ilk indirimle.

Sonradan lube yapmayı planladığınız için ben ktt kang white diyorum ama Akko da üzmez. Asıl önerim Gateron milky yellow Pro olur.

Hocam Gateron hem bütçe olarak hem de genel performansda hoşuma gitmiyor, KTT daha iyidir diye düşünüyorum. Bulursam bir kutu cream yellow 45 tane alırım ileride artık, o zamana kadar ya KTT kang white ya fake holy panda ya da ikinci elden ucuza Gateron bakacağım artık, bu Akko yellow V3 Pro kullanmadan da elimizden gmk67 geçmemiś olur ileride alıp kullanırsam: D

@Hyuuga Neji Neji hocam siz KTT kang white V3 Pro Switch'leri bayağı önermişsiniz, gmk67 için siz ne dersiniz lube mod yapılacak senaryoda Akko V3 cream yellow Pro [ + ] vs KTT kang white V3 Pro'ya? Akko alırsam lube yapmadan direkt kullanabiliyor muyum krytox almaya bütçe ayırmadan?

Son düzenleme:
@zinggcrs

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 15, 27TL 93%OFF | GGBOY Kang White V3 Anahtarlı Mekanik Klavye Lineer Anahtar 3 Pin Özel Cherry RGB SMD Oyun Uyumlu Hot Swap MX Anahtar
0.73AU $ 93% OFF|GGBOY Kang White V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Switch 3 Pin Custom Cherry RGB SMD Gaming Compatible Hot Swap MX Switch| | - AliExpress 70 adet kategorisinin stok bitmiş 90'lık var.

Hocam bunun factory lubed versiyonu var hangisni önerirsiniz

Geri
Yukarı