Go kart güvenli mi?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Bugün arkadaşım ile beraber AVM go kartına gittik. Çok iyi bir deneyimdi. Saatlerce simülasyon oyunu oynadığım için ne yapmam gerektiğini genel anlamda biliyordum. Fakat eve gelince kafası kopan, kemikleri kırılan insanların haberlerini gördüm. Go kart güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün arkadaşım ile beraber AVM go kartına gittik. Çok iyi bir deneyimdi. Saatlerce simülasyon oyunu oynadığım için ne yapmam gerektiğini genel anlamda biliyordum. Fakat eve gelince kafası kopan, kemikleri kırılan insanların haberlerini gördüm. Go kart güvenli mi?
Hocam o adam kask falan takmamışsa öyle bir şey olmuş olabilir. Önleminizi aldığınız sürece pek bir şey olacağını sanmıyorum.

Çeşitli ihmaller olmadığı sürece güvenlidir.

Eskiden kask veya ekipmanlar için ek ücret isteniyordu. Şu an nasıl işliyor sistemleri bilmiyorum.
Geçmişte bir kızın atkısı galiba tekere mi ne dolanmıştı. Boynu kırılmıştı diye hatırlıyorum. Bu tarz durumlara dikkat edip kimseye çarpmadığın sürece güvenli.

Yeni konular

Geri
Yukarı