Google'dan Paramı Nasıl Alırım?

Diğer başlıkta, "Google Pay merkezine mail attım, 2. para çekimini gördüler fakat bu sorunla Google Play ilgileniyor diyerek sorunu oraya sor dediler " demişsiniz.
Google Pay ile iletişime geçip hiçbir şekilde kabul etmediklerini ve mağdur edildiğinizi, haftalardır bununla uğraştığınızı ve yardımcı olmalarını rica edin. Gerekiyorsa 2 bölüm birbiri ile iletişime geçsin. Ya da tam olarak ne yaparsanız çözüme ulaşacağınız konusunda fikir versinler. Soruna sebep olup çözüm olmayıp mağdur edileni kendi haline bırakmak nedir yahu.
THH nin bu konuda yaptırımı var mı bilemiyorum fakat gidip süresine aldırmaksızın başvurun yada fikir alın, süre aşımı ile ilgilide yardımcı olmadıkları için çözüm odaklı haftalardır uğraştığınızı sebebinin bu olduğunu söyleyin.

Diğer başlıkta, "Google Pay merkezine mail attım, 2. para çekimini gördüler fakat bu sorunla Google Play ilgileniyor diyerek sorunu oraya sor dediler " demişsiniz.
Google Pay ile iletişime geçip hiçbir şekilde kabul etmediklerini ve mağdur edildiğinizi, haftalardır bununla uğraştığınızı ve yardımcı olmalarını rica edin. Gerekiyorsa 2 bölüm birbiri ile iletişime geçsin. Ya da tam olarak ne yaparsanız çözüme ulaşacağınız konusunda fikir versinler. Soruna sebep olup çözüm olmayıp mağdur edileni kendi haline bırakmak nedir yahu.
THH nin bu konuda yaptırımı var mı bilemiyorum fakat gidip süresine aldırmaksızın başvurun yada fikir alın, süre aşımı ile ilgilide yardımcı olmadıkları için çözüm odaklı haftalardır uğraştığınızı sebebinin bu olduğunu söyleyin.
Google Play biz böyle bir şey görmüyoruz dediğinde Google Pay'e dediğiniz gibi yazdım. Aldığım cevap:

As mentioned previously, that our scope of support is limited in providing support Google Play users/consumers queries only. As you reached out to us, l will extend my scope of support to resolve your issue.

I see that you've already contacted your bank on this and they said, you were charged twice. I would request you to get in touch with our Play Developer team.

Also, when checked from our end there is only one charge of 25.00 USD on this. But, to get proper resolution on this, please check with our Google Play Developer team.

İlk attıkları cevapta 25$ ekstra görüyoruz demişlerdi şimdi görmüyoruz diyorlar. Buradan sonra ise Play Community linklerini veriyor. Oraya da yazdım fakat ses yok. Yarın ilk işim THH olacak. Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için. Bu da Google'a verdiğim son paraydı.

Ödemeyi gördüklerini söyledikleri yazışmayı 2 firmanın da gözüne sokun. Daha önce gördükleri ödemeyi şimdi nasıl göremez hale geldiklerini sorun.
Bu bankalarda milleti soyup soğana çevirmekten başka hiçbir işe yaramıyor. Kardeşim hesabımdan çekilen paranın kim tarafından çekildiğini ispatlı şekilde söyleyemeyeceksen kim söyleyecek. Öyle bir ispat sunacak ki, banane kardeşim senin ödemeyi görüp görememenden, banka senin çektiğini söylüyor, benim elimde senin çektiğini söyleyen belge var, sen senin çekmediğini gösteren bir belge gösterebilir misin diyebileceksiniz.

Böyle durumlarda sanal kart açıp, limiti ödeyeceğiniz kadar tanımlarsanız, 2. çekimi hata olsa da yapamazlar zaten. Keşke sanal kart ile ödeseydiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı