Çözüldü Growtopia dünyaya girince çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android
Growtopia'da telefondan dünyaya girince oyun çöküyor ancak bilgisayarda böyle bir sorun yok. Nasıl çözebilirim?
bendede yardım edin

arkadaşlar öncelikle selam telefonum realme c11 eskiden growtopia oyununu sorunsuz oynuyordum fakat şuan her girişimde 1-2 yada 5-6 dakika sonra çöküyor veya direk çöküyor kısacası yerli yersiz herzaman çöküyor, yine eskiden olmayan bir problemimden biri daha play storede growtopia oyunu için benzer cihazlardan alınan son veriler bu uygulamanın cihazınızda çalışmayı durdurabileceğini gösteriyor yazıyor, oyunumda hiç kasma yok aşırı iyi oynatsada bir sorun var oyundan atıyor play storede yazan yazıya görede tek bende değil bu sorun, yani başka cihazım yok alacak durumum yok hayatım zaten growtopia :D her yöntemi denedim format vb. herrrr şeyi denedim fakat düzelmedi yani çok zoruma gitmese buraya bu kadar uzun bir yazı yazmazdım, ne yapmam gerekiyor yani bu soruyu ubisofta sormak gerek fakat ilgilendiği yok support kısmından e-mailden birçok kez iletişime geçtim cevap gelmedi, napacağım (çaresizlik..)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı