GTA Online hileciden kurtulmak

OSYMfanboy

Centipat
Merhaba sevgili forum kullanıcıları, benim şöyle bir sorunum var; az önce GTA Online oynarken bir hileciye denk geldim ve ondan kurtulmak için en basit çözüm olan "find new session" diyerek başka bir sunucuya geçiş yaptım fakat bu hileci ben hangi sunucuya gidersem gideyim peşimden geliyor. Beni evde, garajda, havada, karada ve pasif modda dahi havaya uçuruyor. Oyunda görev yapmak gibi bir amacım yoktu, ben de o yüzden sadece kendimin olduğu bir sunucuya geçiş yaptım, orda da garip bir şekilde peşimden geldi ve beni havaya uçurmaya devam etti. Ben de çıkıp 10 dk sonra tekrar girdim ve adam hala benim olduğum sunucuya sapık gibi gelip beni havaya uçurmaya devam etti, ben de sinirlendim ve Alt+F4 yaptım.

Açıkcası ilk defa böyle bir şey görüyorum. Bu adam beni ömür boyu takip etmeyecektir ama benim endişelendiğim nokta şu; bu benim Rockstar hesabıma zarar verebilir mi veya başıma herhangi bir problem açabilir mi?

Ek olarak böyle bir şey ile tekrar karşılarşırsam bundan kurtulmanın bir yolu da var mı?

Merhaba sevgili forum kullanıcıları, benim şöyle bir sorunum var; az önce GTA Online oynarken bir hileciye denk geldim ve ondan kurtulmak için en basit çözüm olan "find New session" diyerek başka bir sunucuya geçiş yaptım fakat bu hileci ben hangi sunucuya gidersem gideyim peşimden geliyor. Beni evde, garajda, havada, karada ve pasif modda dahi havaya uçuruyor. Oyunda görev yapmak gibi bir amacım yoktu, ben de o yüzden sadece kendimin olduğu bir sunucuya geçiş yaptım, orada da garip bir şekilde peşimden geldi ve beni havaya uçurmaya devam etti. Ben de çıkıp 10 dk sonra tekrar girdim ve adam hala benim olduğum sunucuya sapık gibi gelip beni havaya uçurmaya devam etti, ben de sinirlendim ve alt+F4 yaptım.

Açıkcası ilk defa böyle bir şey görüyorum. Bu adam beni ömür boyu takip etmeyecektir ama benim endişelendiğim nokta şu; bu benim Rockstar hesabıma zarar verebilir mi veya başıma herhangi bir problem açabilir mi?

Ek olarak böyle bir şey ile tekrar karşılarşırsam bundan kurtulmanın bir yolu da var mı?

Basit glitchler gibi geldi. Hesabını koruma altına almak için güvenlikle alakalı güçlü şifre gibi önlemler alın.

Hileciye sövdün mü ne yaptın adam sana sakız gibi yapışmış? :D
Kalabalık bir sunucuda herkes birbirine giriyordu, bende aralarına dahil oldum. Bir saate yakın savaştık, sonra ben yeterli dedim ve Find New Season diyerek farklı bir sunucuya geçiş yaptım. Başıma ne geldiyse burdan sonra geldi. Bir saat çatıştığımız için diğer sunucudaki kullanıcı adlarına aşina olmuştum, bu eleman onlardan biri değildi, açıkcası nerden geldi buldu beni onu da bilmiyorum.
Basit glitchler gibi geldi. Hesabını koruma altına almak için güvenlikle alakalı güçlü şifre gibi önlemler alın.
2018 yılında almıştım GTA 5'i, o zamandan bu zamana kadar birçok hile gördüm ama bu diğerlerinden daha korkutucu. Hilecinin sadece gerçek evime girmediği kaldı. Tedirgin olunca internette aramalar yaptım fakat pek bir sonuca ulaşamadım o yüzden burada bilen arkadaşlara sorayım dedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı