GTA Online'da ne yapılır?

Fivem indirerek Türk Sunucularından Non Whitelist olanlara girerek az çok rol bilgini geliştirirsin daha sonra üst rol bilgisi isteyen sunucularda oynarsın. Bu sunucular bilgiden ziyade Steam saatide istiyor unutma.
Rol bilgim çok iyi yıllarca San Andreas'ta RP yaptım.

Aynı cevap. FiveM.
Bazıları AltV daha iyi diyor o nasıl?

Bazıları AltV daha iyi diyor o nasıl?
İlk defa duyuyorum AltV’yi, bence girişmeyin o işlere. Herkesin bildiği ve güvendiği şeyle devam edin.

Arkadaşınız yoksa GTA 5 Online çok sıkıcı oluyor. Dediğiniz gibi RP yapabilirsiniz. Her türden insanla karşılaşacağınız için sıkılmazsınız. Aynı şekilde yeni insanlarla tanışıp onlarla farklı oyunlar oynarsınız.

RP kısmını bilmiyorum ama benim sadece Online'da 200 saatim var şu an 109 levellerde falanım arkadaşların yoksa çöp oyun. Ha çevre edinmek kolay ama yakın arkadaş olursa tadı bir ayrı oluyor gerçekten.

Duymaman imkansız. Küçük bir araştırmayla alt: V'nin FiveM'e bin bastığını öğrendim.

Toplam 2178 saat FiveM oynamış birisi olarak söylüyorum, Türk oyuncu kitlesinin çoğunluğu küçük yaşta çocuklar veya troller yüzünden birçok sunucuyu zevksiz hale getiriyor. Daha az sayıda olan kısmen prestijli bazı sunucular da var. Bu sunucuların oyuncu kitlesi ve yönetim ekibi gerçekten eğlenceli vakit geçirmek isteyen ve işini bilen kişilerden oluşuyor. Böyle bir sunucuda gerçekten saatlerini, haftalarını hatta yıllarını bile geçirebileceğin bir ortam bulabiliyorsun. Ancak genellikle 1000+ saat FiveM oynamadan böyle yerlere giremiyorsun.
AltV konusunu ben de hiç duymadım ancak pek farklı olduğunu zannetmiyorum.

Toplam 2178 saat FiveM oynamış birisi olarak söylüyorum, Türk oyuncu kitlesinin çoğunluğu küçük yaşta çocuklar veya troller yüzünden birçok sunucuyu zevksiz hale getiriyor. Daha az sayıda olan kısmen prestijli bazı sunucular da var. Bu sunucuların oyuncu kitlesi ve yönetim ekibi gerçekten eğlenceli vakit geçirmek isteyen ve işini bilen kişilerden oluşuyor. Böyle bir sunucuda gerçekten saatlerini, haftalarını hatta yıllarını bile geçirebileceğin bir ortam bulabiliyorsun. Ancak genellikle 1000+ saat FiveM oynamadan böyle yerlere giremiyorsun.
AltV konusunu ben de hiç duymadım ancak pek farklı olduğunu zannetmiyorum.
FiveM'i MTA AltV'yi SAMP olarak düşün.

Geri
Yukarı