Steam GTA V 14.80 dolara alınır mı?

Adamakıllı sunucu bulursa oynar. RP benim için biteli bayağı oluyor. Eğer yeni düzgün yönetim kadrolu bir sunucu varsa oynasın. Freeroam sunucularda çok kaliteli değildi, tartışılır tabii yeni açılmış kaliteli sunucularda vardır.

Nisanda açılacak 3 tane sunucumuz var hepsi sosyal ağırlıklı ve wl.

Alınır fakat dediğiniz gibi ilkbahar indirimi de beklenebilir.

Daha düşmeyecek kanka kesin bu. Oyun zamlandı 80 dolar oldu normal indirimlerde 28 dolara düşüyor. Şu anda Max düşüceği fiyata düşmüş 14 dolar. Dolar kurundayken Steam 8 dolar yapmasını beklemeyin GTA 5'i.

Nisanda açılacak 3 tane sunucumuz var hepsi sosyal ağırlıklı ve wl.

Tamam. Tutarsa uzun vadeli olursa oynasın. Bol şanslar.

Çöp oyun falan değil harika mekanikler, efsane heistler, atış hissi, gameplay... Oyun çok kaliteli bir açık dünya oyunu. Ne Batman gibi 10 saniyede bir loading yiyorsun ne toxic hilelerle uğraşıyorsun.

İnvite only session açman yeterli İngilizce anlıyorsan oyunda para kazanması, Build yapması, envanter dizmesi, garaj dizmesi vs çok sarıyor.

GTA 5 Discord sunucusundan çok adam bulabilirsin orada da para kasan insanlar var heistlerine alabilirler seni %100 pay bile verenlere denk gelebilirsin.

Oyuna gelirsek 15 dolar bana göre verilmez. 450 TL vermezdim bir oyuna Epic'te vaktinde çok bedava dağıtlı hala o hesaplardan var biraz araştırınca bulabilirsin. Hiç bulamadım hiç GTA 5 oynamadım diyorsan alınır.

"ne hilerlerle uğraşıyorsun."

Ne demek istedin bununla? Oyun hileden geçilmiyor kendi sunucularında. Eğer hayatından o kadar nefret ediyorsa oyuncu envanter vs. dizebilir. Heistleri ezberlemesi lazım yoksa Discord sunucularında tanıştığı insanlardan küfür + engel yiyip tek başına oynamaya devam eder. Discord'dakilerle oynamak istiyorsan kusursuz oyuncu olman lazım. İllaki normal oyuncuda vardır ama çok daha düşük bir şansla gelirler.

Beğenmedim atanların derdi ne? Daha 3-4 gün önce girdim adamlar ölümsüzlük açıp oyun zevkini baltalıyor Online'da. Sunucu değiştiriyorsun gene aynı dert. Hadi bunu geçtim invite Only'de ne yapacağız? Bir oyuna güncel kur ile 471₺ verip tycoon oyunu gibi tek başına para kasmaya çalışmaktan zevk alıyorsanız verin o halde. Arkadaş ortamı falan yoksa alınabilecek bir oyun değil bu oyun. Sanki yatırım yapıyorsunuz 80$ olacak diye birkaç saat sonra bayılacağınız bir oyuna 15$ veriyorsunuz. Konuşmaya daha gerek yok herhalde.

"ne hilerlerle uğraşıyorsun."

Ne demek istedin bununla? Oyun hileden geçilmiyor kendi sunucularında. Eğer hayatından o kadar nefret ediyorsa oyuncu envanter vs. dizebilir. Heistleri ezberlemesi lazım yoksa Discord sunucularında tanıştığı insanlardan küfür + engel yiyip tek başına oynamaya devam eder. Discord'dakilerle oynamak istiyorsan kusursuz oyuncu olman lazım. İllaki normal oyuncuda vardır ama çok daha düşük bir şansla gelirler.

Beğenmedim atanların derdi ne? Daha 3-4 gün önce girdim adamlar ölümsüzlük açıp oyun zevkini baltalıyor Online'da. Sunucu değiştiriyorsun gene aynı dert. Hadi bunu geçtim invite Only'de ne yapacağız? Bir oyuna güncel kur ile 471₺ verip tycoon oyunu gibi tek başına para kasmaya çalışmaktan zevk alıyorsanız verin o halde. Arkadaş ortamı falan yoksa alınabilecek bir oyun değil bu oyun. Sanki yatırım yapıyorsunuz 80$ olacak diye birkaç saat sonra bayılacağınız bir oyuna 15$ veriyorsunuz. Konuşmaya daha gerek yok herhalde.

İnvite only session açması zor değil GTA 5 oynamak istemiyorsan oynayabilirsin kardeşim burada neyi savunmaya çalıştın anlamadım. Konu sahibi hile var diye oyunu satın almasın mı?

Geri
Yukarı