GTA V Online donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

erenelvac

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RADEON RX6750XT w. RYZEN 7 5700X KİNGSTON FURY BEAST 16x2 RAM 3200MHz
Meslek
Tercüman
RAM
32GB HyperX Beast 3200MHz
Ekran kartı
AMD Radeon RX6750 XT
Anakart
Asus B450 MK II
İşlemci
AMD Ryzen 7 5700X
GTA Online oynarken şehir içindeyken veya uzak bir yerden şehre bakarken donuyor ve bu sistemle donması çok anormal geliyor. En düşük ayarlara çeksem bile aynı problemi yaşıyorum.

GTA Online oynarken şehir içindeyken veya uzak bir yerden şehre bakarken donuyor ve bu sistemle donması çok anormal geliyor. En düşük ayarlara çeksem bile aynı problemi yaşıyorum.

Bende aynı sorunu yaşıyorum sürücü ile alakalı olabilir. Gelişmiş ayarlardan uzaklık ayarını fullediyseniz ondan da olabilir.

Bende aynı sorunu yaşıyorum sürücü ile alakalı olabilir. Gelişmiş ayarlardan uzaklık ayarını fullediyseniz ondan da olabilir.

Hocam Full ayarlarda hepsi ama eskiden böyle bir sorun yoktu ve biligsayarımı yaklaşık 1 yıl önce aldım ve bakımlarını yapıyoryurm temizlik macun vs. ayrıyeten internetten sistemimin FPS testlerine baktığımda bütün ayarlar en yüksekte olmasına rağmen kasma olmuyor üstelik benim bilgisayarımda overclock var çok anormal donması.

Hocam Full ayarlarda hepsi ama eskiden böyle bir sorun yoktu ve biligsayarımı yaklaşık 1 yıl önce aldım ve bakımlarını yapıyoryurm temizlik macun vs. ayrıyeten internetten sistemimin FPS testlerine baktığımda bütün ayarlar en yüksekte olmasına rağmen kasma olmuyor üstelik benim bilgisayarımda overclock var çok anormal donması.
GTA 5 iyi optimize olsa da Online'ı bozuk ve AMD sürücüleri çok garip sıkıntılar çıkarabiliyor. Ben uzaklara bakınca 50 FPS'lere düşüyor ve 5 yıldız polisle çatışınca donma yaşıyorum. Yanımdaki daha fazlaya basarak sistemimi görebilirsin.

Driver değiştirebilirsiniz eğer sadece GTA da olan bir sorun değilse.

Maalesef sadece GTA da olan bir sorun fakat yine de denemiştim önceden AMD Pro yazılımı kurdum adrenalin Edition kaldırıp hiçbir değişiklik olmadı güncellemelerimde tam bana en sonunda format attırtacak bu problem.

Dostlar yetkili birileri varsa bildğiniz etiket atabilir miyiz ya gerçekten can sıkmaya başladı bu oyun sınav senem bu sene arada kafa dağıtmaya gireyim diyorum donmalar oynatmıyor çözümünü bilen de yok her türlü şeyi denememe rağmen olmuyor.

@Recep Baltaş abi senin bildiğin bir çözüm yolu var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı